Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

chętnie zapłacę za możliwość korzystania z fora.pl

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
art
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 78
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wronki

PostWysłany: Sob 19:08, 04 Mar 2006    Temat postu: chętnie zapłacę za możliwość korzystania z fora.pl

[quote="art"]
pytanie z gatunku trudnych do polaka: po co ci ten serwis?


GoRo napisał:
Gdyby to było moje forum już byś dostała bana. Wszyscy zachowujecie się jakbyscie płacili za to że możecie mieć forum w serwisie fora.pl


pytanie skierowane jest do polaka nie do ciebie więc nie rozumiem po co ta odpowiedź, nie rozumiem też za co dostałem warna. to forum jest w równym stopniu twoje jak i moje z ta drobną róznicą , że masz uprawnienia moderatora. nie rozumiem tez dlaczego zablokowałeś wątek.
zadałem precyzyjne pytanie w odpowiednim wątku na które oczekuje odpowiedzi - nic ponad to. pytanie nie jest złosliwe ani niegrzeczne dotyka jednak istoty serwisu, który owszem oferuje darmowy hosting ale niewiele ponad to. po co istnieje to forum skoro nie można tutaj zadawać pytań?
uprzedzając ewentualne spostrzezenia w rodzaju "jesli ci sie nie podoba to..." niestety fora.pl nie oferuja backupu baz danych... zwyczajnie szkoda mi mojego forum.
zapłaciłbym chętnie za jakość, serio.
Sad pozdrawiam.
ps. odpisałbym na pw - niestety nie mam takiej mozliwosci.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lukaszko82
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 529
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 19:16, 04 Mar 2006    Temat postu:

Witam,

Fora nie oferują backupu baz danych i w najbliższym czasie na pewno nie będą oferowały. Pozostaną też darmowe bez utraty na jakości!
Uważam, że przy tak kosztownym utrzymaniu serwerów i bardzo dużej ilości for dyskusyjnych jakość stoii na bardzo wysokim poziomie.

Temat ZAMYKAM !


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin