Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Banicja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ifona
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 21:07, 07 Wrz 2008    Temat postu: Banicja

Witam. Mam problem na swoim forum- mam usera, który psuje krew na forum , trolluje. Zbanowałam go i adres mailowy i użytkownika i IP. Niestety osoba ta loguje sie ciąge na nowo pod innym nickiem. Wysyła PW do forumowiczów. Wszyscy maja już dość tej osoby i nie chcą jej dalej na forum ale jak sie jej pozbyć i zbanować raz a konkretnie. Ma chyba zmienne IP . Pomóżcie proszę

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez ifona dnia Nie 21:49, 07 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BASF
Moderator
Moderator



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1182
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 23:09, 07 Wrz 2008    Temat postu:

Pewnie ma zmienne IP. Banuj go cały czas na adres e-mail aż mu się znudzi. On będzie mieć więcej roboty aby stworzyć nowe konto niż dy banować je.
Możesz tez na okres np miesiąca zawiesić jakiekolwiek rejestracje może też mu się znudzi.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
muhhamad
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 18
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Warka/ Piaseczno

PostWysłany: Pon 15:57, 08 Wrz 2008    Temat postu:

ja mialem podobny problem.. pewien pan z konkurencyjnego forum o profilu akwarystycznym nawiedzial moje forum i ublizaj uzytkownikom..na szczescie poradzilem sobie z nim.. co do banowania adresu IP w momencie gdy jest zmienny..rowniez mozna sobie poradzic...otoz przy kazdym poscie uzytkonika po prawej stronie powinienes mies przyciski:

cytuj , zmien nastepnie x (czyli skasuj post) a potem IP

wchodzac w IP mozesz wyswietlic wszystkie adresy z jakich korzystal uzytkownik na twoim forum...skopiuj wszystkie adresy i zbanuj je plus meila..powinno pomoc Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin