Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

AVG

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marysia
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 19:10, 09 Gru 2016    Temat postu: AVG

Witam serdecznie,
Szukam informacji co dla fora.pl oznacza w oprogramowaniu AVG, że: w 30-dniowym raporcie znaleziono złośliwe oprogramowanie (ilość) oraz zaatakowanych stron (ilość).
Co można zrobić, aby "wyczyścić" do 0 z tych szkodliwych programów (wspólny serwer?) . Wykupić w AVG jakiś program czyszczący? O co w tym chodzi?
Czy admini forów z fora.pl lub pozostali użytkownicy mają na to jakiś wpływ? Co można zrobiić aby przywrócić 0 złośliwych oprogramowań na serwerze?

W dodatku zauważyłam też, że od kilku miesięcy mamy inny "znaczek" w pasku adresu- wcześniej była kłódka, i komunikat że dane forum jest częściowo szyfrowane, a teraz jest w tym miejscu "i" opisane jako strona bez szyfrowania.
Bardzo proszę o wskazówki i objaśnienia.
Marysia

p.s. forum na którym jestem od niedawna jednym z moderatorów istnieje od 2008 roku i zależy nam na jego dalszym utrzymaniu i prawidłowym funkcjonowaniu.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 8:03, 10 Gru 2016    Temat postu:

Wpływ na serwer mają tylko i wyłącznie właściciele fora.pl, tutaj masz wszystkie informacje jakimi dysponujemy.
http://www.forum.fora.pl/pomoc-i-pytania,3/wlasciciel-serwisu-fora-pl,43006.html

Pisać trzeba na http://fora.pl/index.php?file=contact

"i" - oznacza informację o witrynie

My tutaj nie mamy na ich działania jakiegokolwiek wpływu, na temat połączeń szyfrowanych lub nie poczytaj w google, jest masa artykułów na ten temat.
Nie sądzę aby serwer fora.pl był zawirusowany, nigdy takich informacji nie było. Na wszelki wypadek napisz do nich.
Programy antywirusowe wiele "bezpiecznych" rzeczy traktują jako wirusa (np. część reklam może być tak traktowana).

My tylko i wyłącznie zajmujemy się poradami technicznymi co do pracy z forami stworzonymi na fora.pl .[/url]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
zuzanna.gas
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 18 Gru 2016
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 20:44, 19 Gru 2016    Temat postu:

Ja mam problem z tym forem na telefonie, wyskakuje, że szkodliwe, na kompie nie ma problemu

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 7:39, 20 Gru 2016    Temat postu:

No, to niestety już problem z oprogramowaniem telefonu, a nie nasz. Niczego poradzić nie jestem w stanie.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin