Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Ad. ptk. regulaminu "23. Ktoś mi ukradł forum!"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dastox
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 23:08, 01 Gru 2008    Temat postu: Ad. ptk. regulaminu "23. Ktoś mi ukradł forum!"

A więc odnosząc się do tematu chciałbym napisać, że zostało mi skradzione forum możliwa droga to keylogger. Wysłałem 2 dni temu e-maila w celu usunięcia bądź przywrócenia mi forum na podany adres "fora@fora.pl". Jednak do dziś nie dostałem odpowiedzi. W e-mailu podałem nazwę forum "hodb.fora.pl" oraz e-mail założyciela forum (dami_damik@wp.pl), ale nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi. Rozumiem, że zostanie one usunięte po 30 dniach, ale wydaje mi się to długim okresem czasu. Poza tym zależało by mi głownie na odzyskaniu tego forum czy jest to możliwe po uprzednim zgłoszeniu usunięcia i czy trwało by to też 30 dni. Zależy mi na nim, ponieważ korzystam z niego już blisko 2 lata i posiadało około 3-6 tysięcy użytkowników. Jeszcze jedno banalne pytanie czy możliwość przywrócenia istniejących danych po usunięciu jest możliwa? Bo wydaje mi się, że niestety nie.

Przepraszam za zabrany czas i proszę o odpowiedź.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Dastox dnia Pon 23:13, 01 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kamilk
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 1316
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 61 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 8:36, 02 Gru 2008    Temat postu:

Jak pewnie wiesz to jest nieoficjalne forum serwisu Fora.pl - także mogę Ci tylko podpowiedzieć.

Moim zdaniem powinieneś postąpić tak jak w przypadku usunięcia własnego forum - http://fora.pl/?file=faq - czyli przesłać w mailu źródło wiadomości z założenia forum.

W pierwszej kolejności poproś o przywrócenie forum, jeśli takiej możliwości nie będzie - poproś o usunięcie forum.

Źródło wiadomości z założenia forum jest potrzebne do identyfikacji, czy faktycznie jesteś założycielem forum.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dastox
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 21:30, 02 Gru 2008    Temat postu:

Tak wiem, że nie jest to oficjalne forum, jednak myślałem, że poprzez nie da się załatwić tę sprawę. Już wysłałem e-maila o usunięcie forum, w którym napisałem, że szczególnie zależy mi na przywróceniu, ale nie wiem czy ktoś go przeczytał czy tylko bot wysłał odpowiedź. Dobrze mi się wydaje i mam nadzieję, że e-mail założyciela podany przy tworzeniu forum jest "wieczny" i nie da sie go zmienić.
PS. Dlaczego nie ma jasno określonych zasad odzyskiwania forum o ile w ogóle jakieś są Rolling Eyes

(sorki, że nie edytowałem, ale coś się tnie)

@down Tak też napisałem, że zależy mi na przywróceniu forum, ale jeżeli to nie jest możliwe to wole aby zostało usunięte i tak napisałem


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Dastox dnia Wto 22:29, 02 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kamilk
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 1316
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 61 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 22:20, 02 Gru 2008    Temat postu:

Jeżeli wysłałeś prośbę usunięcia forum, nie prosząc o przywrócenie go - to sam sobie zaszkodziłeś. Jak mają być określane zasady odzyskiwania forów Question Takie sytuacje nie są regułą - nie na każde forum się wkradają, zasada jest taka, że właścicielem forum jest jego założyciel i tyle. Mail, który otrzymał przy rejestracji forum jest jedynym "dokumentem" o przynależności forum do tej właśnie osoby.

Jedyną zasadą jaka podsuwa logika to jest prośba o przywrócenie forum, a nie jego usunięcie. Czy może być prostsza zasada Question


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin