Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

2 poważne problemy z moim forum.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cliacz
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 20:27, 04 Lut 2007    Temat postu: 2 poważne problemy z moim forum.

Witajcie !

Pierwszy problem polega na tym, że logują mi się na forum użytkownicy z USA, Francji, w adresach stron www mają spam. Ogólnie jeden wielki nieład. Zapychają mi dodatkowo liczbę użytkowników na forum, a ja potem ich usuwam w panelu administracyjnym.
Dołączę do tego, że pokazuje mi się u góry strony gif z hasełkiem (po angielsku) typu:"Jesteś 999,999,999 przeglądaczem, kliknij tu to wygrasz !".

I druga sprawa: po wysłaniu posta wyskakuje mi info:"Failed sending email :: PHP ::

Wystapil blad. Zostal on automatycznie zgloszony do administratora.
Error has ocurred. Administrator is noticed."

Czy ktoś może mi pomóc ?
Podaje link do forum www.administracjawoiz.fora.pl


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dj_ToMa
Lewa ręka mafii
Lewa ręka mafii



Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 468
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 33 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 22:48, 04 Lut 2007    Temat postu:

Ad1. Problem jaki występuje u Ciebie, nęka wielu użytkowników for phpBB, oraz modyfikacji Przema. Możesz walczyć z nimi jedynie poprzez aktywacje kont przez administratora, i ręczne usuwanie ich. Jeżeli masz fora publiczne, warto zmienić ich zezwolenia na użytkowników zarejestrowanych. Aktywacja kont przez admina jest oczywiście czasochłonna - przy dużej ilości rejestrowanych się użytkowników. Jest pare modów, które zapobiegają rejestracji się botów, jednakże na fora.pl takowych rozwiązań jak na razie nie użyto.

Co do drugiego problemu. Występuje ostatnio u większości użytkowników fora.pl, problem został zgloszony do admina, i niebawem zapewne zostanie wyeliminowany.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cliacz
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 23:44, 04 Lut 2007    Temat postu:

Dzięki śliczne za pomoc!

Opcję aktywacji kont przeze mnie mam ustawioną w panelu adm. Resztę natrętów usunąłem. Co prawda nie piszą nic, ale robią mi puste konta ... nic, powalczę sam Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
dosia
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 23:12, 08 Lut 2007    Temat postu: Re: 2 poważne problemy z moim forum.


cliacz napisał:
Witajcie !

Pierwszy problem polega na tym, że logują mi się na forum użytkownicy z USA, Francji, w adresach stron www mają spam. Ogólnie jeden wielki nieład. Zapychają mi dodatkowo liczbę użytkowników na forum, a ja potem ich usuwam w panelu administracyjnym.
Dołączę do tego, że pokazuje mi się u góry strony gif z hasełkiem (po angielsku) typu:"Jesteś 999,999,999 przeglądaczem, kliknij tu to wygrasz !".

I druga sprawa: po wysłaniu posta wyskakuje mi info:"Failed sending email :: PHP ::

Wystapil blad. Zostal on automatycznie zgloszony do administratora.
Error has ocurred. Administrator is noticed."

Czy ktoś może mi pomóc ?
...
mam ten sam problem co cliacz:[ zrobilam aktywacje kont przez admina a problem mam nadal...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Eisenhower_
Prawa ręka mafii
Prawa ręka mafii



Dołączył: 21 Gru 2006
Posty: 305
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 15 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 0:08, 09 Lut 2007    Temat postu:

Jeśli włączycie aktywację przez admina nie rozwiąże to problemu rejestrowania się automatów, a jedynie zapobiegnie tworzeniu tematów przez boty. Nałóż bana na taki mail: *@*.info Częściowo (ale tylko częściowo) rozwiąze to problem, bowiem boty rejestrują się między innymi na takich mailach.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
dosia
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 21:39, 10 Lut 2007    Temat postu:

jest już ok serdecznie dziekuję za pomoc:)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
!ko$ek!2
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Nie 11:03, 11 Lut 2007    Temat postu: Re: 2 poważne problemy z moim forum.


cliacz napisał:
Witajcie !

Pierwszy problem polega na tym, że logują mi się na forum użytkownicy z USA, Francji, w adresach stron www mają spam. Ogólnie jeden wielki nieład. Zapychają mi dodatkowo liczbę użytkowników na forum, a ja potem ich usuwam w panelu administracyjnym.
Dołączę do tego, że pokazuje mi się u góry strony gif z hasełkiem (po angielsku) typu:"Jesteś 999,999,999 przeglądaczem, kliknij tu to wygrasz !".

I druga sprawa: po wysłaniu posta wyskakuje mi info:"Failed sending email :: PHP ::

Wystapil blad. Zostal on automatycznie zgloszony do administratora.
Error has ocurred. Administrator is noticed."

Czy ktoś może mi pomóc ?
Podaje link do forum www.administracjawoiz.fora.pl
REKLAMA!? TO TY . PLAC ZA 99999999999999999999... FOROW
I DOBRZE ZE TAKI NOOB TRAFIL NA BOTY HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Marcinl151
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 93
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Zadupie

PostWysłany: Pon 22:02, 12 Lut 2007    Temat postu:

^ ^ ^
no comments , WTF?? , gdzie jest Admin ,blokować spamera Exclamation


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin