Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

2 krótkie pytania.

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mroweczka2611
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 14:15, 23 Kwi 2010    Temat postu: 2 krótkie pytania.

Witam.
Jest jakaś skuteczna metoda do rozpowszechnienia forum ?? Czy jest jakaś opcja by np po wpisaniu w google liczmy szklanki by moje forum znalazło się tam na początkowej stronie ?? I czy czerpanie korzyści majątkowych ze swojego forum jest legalne, Chodzi mi o to że np tych szklanek, stworzę forum o szklankach największe w polsce, i chciałbym by każdego Ogłaszającego liczmy producenta szklanek chcącego być na tym forum ze swoją oferta płacił mi liczmy 2 zł za miesiąc. Jest to zgodne z regulaminem i przepisami ?? Czy poprostu nie mogę czerpać korzyści majątkowych, Proszę o odpowiedz na oby dwa moje pytania ??
Z gory dziękuję


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 14:43, 23 Kwi 2010    Temat postu:

O, nie możesz używać znaków interpunkcyjnych? Łatwiej by się czytało i rozumiało tekst.
- możesz promować swoje forum poprzez wpisanie go na jakieś odpowiedzie toplisty.
- poprzez pozycjonowanie stron
- poprzez umieszczenie linka do niego na jak największej ilości stron internetowych

Co do płacenia Ci za Ogłoszenia to nie wiem czy znajdziesz takowych chętnych producentów, którzy płacili by Ci za ogłoszenia na mało znanym forum.
Legalne chyba jest, ale będziesz musiała, po zarejestrowaniu działalności, rozliczać się z dochodów i płacić podatek. Tak myślę.


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mondry
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 140
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 13 razy
Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 15:06, 23 Kwi 2010    Temat postu: Re: 2 krótkie pytania.


mroweczka2611 napisał:
Chodzi mi o to że np tych szklanek, stworzę forum o szklankach największe w polsce, i chciałbym by każdego Ogłaszającego liczmy producenta szklanek chcącego być na tym forum ze swoją oferta płacił mi liczmy 2 zł za miesiąc. Jest to zgodne z regulaminem i przepisami ?? Czy poprostu nie mogę czerpać korzyści majątkowych

W regulaminie jest taki paragraf:
§ 9
Korzystanie z Serwisu w celach zarobkowych, w tym również umieszczanie w
wiadomościach przesyłanych przez Użytkowników jakikolwiek treści posiadających cechy reklamy lub treści sugerujących możliwość wzbogacenia się w zamian za kontakt jest niedozwolone.

http://www.fora.pl/content/pl/files/regulamin.pdf


Post został pochwalony 1 raz

Ostatnio zmieniony przez mondry dnia Pią 15:07, 23 Kwi 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mroweczka2611
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 15:44, 23 Kwi 2010    Temat postu:

Co do znalezienia tak owych liczmy producentów nie było by problemem Wink Moje forum jest bardzo dobrze trafne Wink Jest ono w postaci ogłoszenia, za które by mi płacili. I jestem przekonany że takich by nie brakowało, bo bedzie to forum największe w tym rodzaju, bedzie tam również największy zbiór informacji dotyczących mojej kategorii Smile Puki co nie chcem zdradzać co to jest, puki nie skończę prac nad nim Smile a co by było jeśli by to nie była działalność a ci ludzie którzy by chcieli być ogłaszani na forum dawali by mi np taką jak by darowiznę, bądź podziękowanie za promowanie ich usługi ?? Jeśli jest to nie zgodne z tym regulaminem to oczywiście nie będzie tak jak piszę, lecz chciałbym to wiedzieć bo gdyby ktoś mi zaproponował liczmy zapłatę za umieszczenie go na moim forum to zebym wiedział co mam w tym przypadku zrobić, czy przyjąć tą zapłatę, czy też nie Smile
Jeszcze raz bym prosił o odpowiedz na pytanie, Czy jest jakaś możliwość by po wpisaniu np w google.pl Słowa kluczowego (np Szklanki) , by moje forum pojawiało się na stronie ( chodzi mi dokładnie o wynik wyszukiwania) ?? Dokładniej moje forum jest o szklankach ma nazwie np szklanki.fora.pl
I chodzi mi o to że bym chciał zrobić tak że liczmy ktoś wpisując w wyszukiwarkę np google "Szklanki" Widział je na pierwszej liczmy stronie i że takie forum wql istnieje Smile
Ciężko mi to dokladnie opisać mam nadzieje że zrozumieliście Wink
Dziękuję z góry
Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
x-alien
Moderator
Moderator



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3538
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 80 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 18:23, 23 Kwi 2010    Temat postu:

jeżeli chodzi o pytanie dot. frazy wpisywanej do google, to już dostałeś odpowiedź. musisz pozycjonować swoje forum pod daną frazą, co oczywiście jest płatne jeżeli chcesz aby strona miała wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania.

co do dochodów - regulamin zabrania zarabiać na reklamach i czerpać korzyści z forum. przypominam, że darowizna to także dochód. nie jestem pewien czy również podlega opodatkowaniu,ale znając gospodarkę tego kraju to pewnie tak. wyjście Question założyć działalność gospodarczą, forum na prywatnym serwerze i mieć z głowy problemy związane z urzędem skarbowym.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mroweczka2611
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 23:10, 23 Kwi 2010    Temat postu:

Czyli Moja ciężka praca pójdzie na marne Sad Sad Sad A czy to forum będzie wql widoczne bez pozycjonowania Nie wiem może być nawet i na dalszych stronach?? Jeśli jest jakiś patent by zrobić coś by było jak najbliżej pokazywane to proszę o jakieś podpowiedzi
Ok rozumiem, Krótko mówiąc nie mogę pobierać jakiej kolwiek opłaty/zapłaty. Ale założenie działalności jest również kosztowne, więc nie ma sensu gdyż bym musiał sporo zarobić bym nie był stratny.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
x-alien
Moderator
Moderator



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3538
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 80 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 18:11, 24 Kwi 2010    Temat postu:

na forum dyskusyjnym się nie dorobisz wielkich pieniędzy, chyba że naprawdę się liczy w Internecie i posiada potencjał groźnego konkurenta dla podobnych stron.

aby dodać forum do google:

[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mroweczka2611
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 13:16, 25 Kwi 2010    Temat postu:

Dziękuję za pomoc.
W końcu konkretna odpowiedz, dziekuję za pomoc w dodaniu forum do google Smile
Ja rozumiem że nie dorobię się wielkich pieniędzy Smile Ale zawsze coś.
W sumie już nie chcę ani grosze Smile
ale powiem szczerze że stanowi ono poważne zagrożenie np dla wagglera itp
i co najważniejsze będzie wszystko w jednym miejscu i bedzie tego najwiecej Smile Najbardziej sie martwilem ze nie bedzie ono wyswietlane podczas wyszukiwania w google i cala praca pójdzie na marne Smile ale dzięki tobie wszystko mi się układa Smile Jeszcze raz dzięki Smile Oczywiście plusik Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomoc i pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin