Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

[wersja finalna] OSTRZEŻENIA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Nowości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vanillacafe
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 27 Maj 2005
Posty: 159
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 23:44, 01 Sie 2005    Temat postu:

Ty nadal nic nie rozumiesz.... Rolling Eyes Pochwała za dobry temat zachęca do wymyślania ciekawych tematów a nie pisania o duperelach czy produkowaniu tysiąca bezsensownych postów - prędzej rangi do tego prowokują. Ale nie zamierzam się z Tobą przebijac czy kłócić bo zawsze znajdą się tacy którzy zawsze są na nie, a ja nie mam ochoty dostać ostrzeżenia. Najlepiej narzekać i krytykować. Ok - mam swoje pomysły, które rozkręcą forum bez bajerów - nie mam zamiaru się licytować. Cool
Wszystko można obejść bo obciąża serwer i chat (co też zrobiłam) i shoutbox (co też zrobili niektórzy) - nawet te Wasze rangi specjalne można załatwić inaczej. Rolling Eyes Zresztą i tak decyzja należy do Admina - ktory de facto obiecał pochwały więc pewnie będą Cool - w związku z tym dyskusja o tym jest bezcelowa. Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
R3m0L
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 17 Lip 2005
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Siedlce Town

PostWysłany: Pon 23:53, 01 Sie 2005    Temat postu:

W takim razie szykuj się na dublowane tematy... A ja nie narzekam na wszystko, tylko ten pomysł wydaje mi się pozbawiony WIĘKSZEGO sensu... A skoro masz pomysły na rozkrecenie forum bez bajerów to je wykorzystaj! A zreszta... No to niech będą te pochwały, tylko żeby dało się wyłączyć! A rangi specjalne to mam tylko 3 - Admin, Mod i Spammer. Więcej mi nie trzeba. A admin obiecywał faviconki, dzielenie pojedyńczych postów, i jeszcze kilka...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Vanillacafe
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 27 Maj 2005
Posty: 159
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 23:57, 01 Sie 2005    Temat postu:

O! Wdzisz dzielenie postów to jest coś! Skoro obiecywał pewnie będą. A co do pomysłów - dziękuję - wykorzystuję Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Magdaaa
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: TM

PostWysłany: Wto 0:35, 02 Sie 2005    Temat postu:

moge sie wtracic?? jezeli beda pochwaly(na co czekam) na pewno beda tak jak ostrzezenia do wlaczenia w panelu wiec jak ktos nie bedzie ich chcial poprostu ich nie wlaczy jaki macie problem? bo ja nadal nie wiem Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kobra409
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 29 Maj 2005
Posty: 59
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: www.forumsportowe.fora.pl - moje miejsce - odwiedź mnie

PostWysłany: Wto 8:16, 02 Sie 2005    Temat postu:

Dobrze by było, bo mnie to one całkowicie zbędne.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
po_lak
Postrach forum
Postrach forum



Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 858
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 39 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 12:52, 02 Sie 2005    Temat postu:


Magdaaa napisał:
moge sie wtracic?? jezeli beda pochwaly(na co czekam) na pewno beda tak jak ostrzezenia do wlaczenia w panelu wiec jak ktos nie bedzie ich chcial poprostu ich nie wlaczy jaki macie problem? bo ja nadal nie wiem ;)


Pochwały jak i ostrzeżenia będzie można całkiem wyłączyć. Dyskusja nad działaniem pochwał dopiero będzie miała miejsce, prosze nie pisać o tym tutaj. Tutuaj zgłaszamy tylko błędy na temat działania ostrzeżeń.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bulwa1982
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 02 Sie 2005
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: paczków

PostWysłany: Wto 16:27, 02 Sie 2005    Temat postu:

przepraszam nie wiem może ten temat był już wałkowany na forum ale przeglądam go i nie moge się dopatrzeć czy istnieje coś takiego zacytuje wypowiedź jednego z adminów z forum umieszczonym na www.fora.pl :...chodziło mi o regulamin ostrzeżeń a to jest zupełnie cos innego niż regulamin forum..."


ale nigdzie nie moge znaleść tegoż oto regulaminu ostrzeżeń czy wogule istnieje coś takiego Question


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
hub
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 227
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 20:40, 02 Sie 2005    Temat postu:


bulwa1982 napisał:
przepraszam nie wiem może ten temat był już wałkowany na forum ale przeglądam go i nie moge się dopatrzeć czy istnieje coś takiego zacytuje wypowiedź jednego z adminów z forum umieszczonym na www.fora.pl :...chodziło mi o regulamin ostrzeżeń a to jest zupełnie cos innego niż regulamin forum..."


ale nigdzie nie moge znaleść tegoż oto regulaminu ostrzeżeń czy wogule istnieje coś takiego Question

Pierwszy raz o tym słyszę...Confused Czy ten użytkownik ma taki regulamin na swoim forum? Czy tylko o tym wspomniał?? Może to jest tak jak zwykły regulamin napisany w poście...Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
eXio
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 16 Lip 2005
Posty: 81
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 13:15, 04 Sie 2005    Temat postu:

Wkońcu jestem w kafejce internetowej! huraaaa... i w koncu te ostrzeżenia, u Mnie wszystko działa i jestem zadowolony !

pzdr,
eX


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
martoośka
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 04 Lip 2005
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: www.fajneforummartooski.fora.pl

PostWysłany: Czw 14:21, 04 Sie 2005    Temat postu:

bulwa 1982 jest z mojego forum i uważa ze nie słusznie dostał ostrzeżenie !! ja uważam ze słusznie!! i koniec !!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
GoRo
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 733
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: 127.0.0.1
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 14:23, 04 Sie 2005    Temat postu:


martoośka napisał:
bulwa 1982 jest z mojego forum i uważa ze nie słusznie dostał ostrzeżenie !! ja uważam ze słusznie!! i koniec !!

Jak się będzie dalej rzucał to daj mu bana i tyle.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
szef
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 60
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Czw 14:24, 04 Sie 2005    Temat postu:


bulwa1982 napisał:
przepraszam nie wiem może ten temat był już wałkowany na forum ale przeglądam go i nie moge się dopatrzeć czy istnieje coś takiego zacytuje wypowiedź jednego z adminów z forum umieszczonym na www.fora.pl :...chodziło mi o regulamin ostrzeżeń a to jest zupełnie cos innego niż regulamin forum..."


ale nigdzie nie moge znaleść tegoż oto regulaminu ostrzeżeń czy wogule istnieje coś takiego Question

ludzie jej forum ona ustala warunki ile razy mam to powtarzac bo zaczne klnac czy wy nie mozecie kapnac ze admin tego forum ma gdzies nie ma czasu zajmoiwac sie bzdetami takimi jak odejmowanie ostrzezen jezeli uwaza ze zlamalas regulamin albo ze ja wkurzylas tro ci daje ostrzezenie i tyle nie podoba ci sie to to nie pisz na jej forum i tyle no co za swiat


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
eXio
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 16 Lip 2005
Posty: 81
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 14:24, 04 Sie 2005    Temat postu:

martooska olej Go...On nie zmieni tego co ty zrobiłaś, dałaś mu i niech się z tym pogodził że za coś dostał i niech tego czynu nie powtarza...

P.S... lece z kafejki, pa do soboty!... (juz mnie nie ma Sad)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
iti
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob 1:09, 20 Sie 2005    Temat postu:

Witam. Jestem tu nowy jak widac. Chcialem spytac admina (z tego co widze to jest to po_lak Wink) czy istnieje mozliwosc uzyskania tegoz wlasnie skryptu ostrzezen na potrzeby prywatnego forum za jakas reklame czy cos? Przypadl mi on do gustu - jest prosty, bez zadnych bajerkow i o to w tym chyba chodzi Smile Z gory dziekuje za odpowiedz.

Pozdrawiam
Łukasz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dark Magician Boy
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 45
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Z Krakowa a jak nie???

PostWysłany: Sob 9:15, 20 Sie 2005    Temat postu:


iti napisał:
Witam. Jestem tu nowy jak widac. Chcialem spytac admina (z tego co widze to jest to po_lak Wink) czy istnieje mozliwosc uzyskania tegoz wlasnie skryptu ostrzezen na potrzeby prywatnego forum za jakas reklame czy cos? Przypadl mi on do gustu - jest prosty, bez zadnych bajerkow i o to w tym chyba chodzi Smile Z gory dziekuje za odpowiedz.

Pozdrawiam
Łukasz


hmm, ale nie jestem pewny, czy za armo, bo chyba on to robił...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Nowości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin