Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Oświadczenie dotyczące FTP

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Nowości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
po_lak
Postrach forum
Postrach forum



Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 858
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 39 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 12:34, 15 Paź 2005    Temat postu: Oświadczenie dotyczące FTP

Mówiłem już o tym, ale chcę podkreślić jeszcze raz, że nie oferujemy dostepu do FTP, ani nie będziemy tego oferować. Powody:

1) Zapewniamy darmowe założenie forum, a nie darmowy hosting! Dokładnie już to omawiałem.

2) Wszystkie fora w celu zaoszczędzenia miejsca i w celu zaoszczędzenia RAMu dzielą pomiędzy sobą jedne i te same pliki, dlatego też zmiana wprowadzona na jednym forum jest widoczna na wszystkich innych forach, co uniemożliwia udostępnienie FTP komukolwiek.

3) Udostępnienie FTP wiązało by się ze znacznie większym niż obecnie obciążeniem łącza

4) Udostępnienie FTP spowodowało by wgrywane przez dzieciaków mnóstwo warezu i nielegalnych materiałów, gier, mp3, co spowodowało by w skrajnym przypadku zamknięcie naszego serwera przez usługodawcę.

5) Nie udostępnianie FTP jest zasadą ogólnie przyjętą przy darmowych usługach typu własne blogi, czaty... Jeśli ktoś potrzebuje FTP zdecydowanie powinien szukać płatnego hostingu a nie darmowych usług.




Temat uważam za zamknięty.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Nowości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin