Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Jak długo pociągnie jeszcze FORA.PL?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Na luzie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Ile pociągnie jeszcze serwis FORA.PL
Kilka miesięcy
8%
 8%  [ 2 ]
1 rok
13%
 13%  [ 3 ]
2 lata
21%
 21%  [ 5 ]
Jeszcze bardzo długo...
56%
 56%  [ 13 ]
Wszystkich Głosów : 23

Autor Wiadomość
daross90
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 28 Lip 2015
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 15:29, 29 Lip 2015    Temat postu:

Dopóki ktoś go nie zlikwiduje to nie zniknie Wink widać jakiś lekki ruch jest

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
szocik
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 12:15, 30 Lip 2015    Temat postu:

czemu miałoby paść? przecież fora ciągle jakieś powstają. [link widoczny dla zalogowanych] Zapraszam na skup autek

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez szocik dnia Pon 12:36, 03 Sie 2015, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
exe
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 09 Gru 2014
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polska
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 16:05, 31 Lip 2015    Temat postu: Re: Jak długo pociągnie jeszcze FORA.PL?


icoder.pl napisał:
Zaglądając do katalogu na fora.pl i klikając w linki widać że około połowa for nie działa (jeśli kogoś interesuje to mogę sprawdzić ile dokładnie) i jest już tak od jakiegoś czasu. Nikt nie interweniuje, nikt nie naprawia, nit nie dba...

Zastanawia tylko czy fora.pl samo powoli wymrze, jak już nikt nie będzie chciał mieć tu forum czy ktoś wcześniej podejmie decyzje o zaprzestaniu działalności ? Laughing
Ja zaś śpieszę zapytać o to, czy ktoś wie, dlaczego odświeżanie rankingu for w obrębie fora.pl po prostu nie jest dokonywane? Moje forum działa juz od dawna i jest odwiedzane regularnie, a jednak nawet go nie znalazlem w dziale religia (forum jhs),

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 6:49, 01 Sie 2015    Temat postu:

Administratorzy fora.pl nie bardzo dbają o cokolwiek od czasu przejęcia przez GG! Dlatego nie ma jakichkolwiek zman czy aktualizacji. Fora.pl jest bezpłatne i musimy się z pewnymi niedogodnościami pogodzić.
W tej chwili reagują tylko jak komuś coś padnie i bardzo się awanturuje o naprawienie forum/przywrócenie bazy danych.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ASUS
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 13:10, 08 Mar 2016    Temat postu:

Tak trzymajcie adm fora.pl bedzie sie jeszcze długo trzymac oddałem głos na tak jak napisałem Laughing

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
exe
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 09 Gru 2014
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polska
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 1:23, 24 Mar 2016    Temat postu:


jkw napisał:
Administratorzy fora.pl nie bardzo dbają o cokolwiek od czasu przejęcia przez GG! Dlatego nie ma jakichkolwiek zman czy aktualizacji. Fora.pl jest bezpłatne i musimy się z pewnymi niedogodnościami pogodzić.
W tej chwili reagują tylko jak komuś coś padnie i bardzo się awanturuje o naprawienie forum/przywrócenie bazy danych.
Ok, dzieki!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Pią 12:59, 22 Lip 2016    Temat postu:

Trudno powiedzieć, ile jeszcze fora.pl pociągnie. Wszystko zależy od właścicieli.

Moim zdaniem takie serwisy jak fora.pl wciąż mają rację bytu, ponieważ są idealne dla kogoś, kto chce dla własnej przyjemności prowadzić forum dyskusyjne, ale nie chce ponosić niemałych wydatków na dobry hosting, nie chce tracić czasu na ogarnianie procedury instalacji forum na hostingu, na pilnowanie bazy danych itd. Dla mnie największa zaleta fora.pl jest taka, że ten serwis ma dość prostą obsługę nawet dla laików, a wszystko to zupełnie za darmo i bez limitów bazy danych - w zamian za reklamy, które na ogół nie są uciążliwe (choć wyjątki się zdarzały).

Fora.pl w dalszym ciągu ma świetną pozycję w wyszukiwarkach, wystarczy wpisać hasło "załóż forum" albo "darmowe forum" i fora.pl wyskakuje na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwania. Smile Co oczywiście cieszy. Myślę, że jeszcze jest możliwe uratowanie tego serwisu, żeby pociągnął przez długie lata, ale żeby tak było, nie wystarczy nic nie robić i zostawić wszystko jak jest. Musiałby się znaleźć właściciel, któremu się BĘDZIE CHCIAŁO ten serwis rozwijać, wprowadzać jakieś aktualizacje, nowe funkcje, żeby serwis był jeszcze atrakcyjniejszy i zachęcający. A jakieś aktualizacje by się przydały, bo tylko pozornie fora.pl ma wszystko, czego trzeba. Fora.pl działa na dość archaicznej już wersji phpBB, podczas gdy konkurencyjne serwisy od kilku lat oferują już phpBB3 ze znacznie większymi możliwościami Exclamation Na fora.pl najbardziej mi brakuje możliwości szybkiego łączenia tematów, oraz zablokowania możliwości edycji postów przez użytkowników po określonym czasie, żeby użytkownicy nie mogli zmieniać treści swoich postów sprzed lat. Takie funkcje są domyślnie dostępne w phpBB3. Oczywiście ideałem byłoby, gdyby na fora.pl udało się kiedyś dokonać konwersji forów do phpBB3. Kilka lat temu tłumaczono, że taka konwersja nie wchodzi w grę, bo trzeba byłoby konwertować pół miliona forów, ale kilka miesięcy temu liczba forów została znacząco zredukowana, zostały usunięte tysiące martwych forów, na które od dawna nikt się nie logował. Więc może jest jeszcze nadzieja na zmiany...

Mam nadzieję, że fora.pl pociągnie jeszcze bardzo długo (taką nadzieję ma chyba każdy, kto od wielu lat prowadzi w tym serwisie fora i nie chce ich pewnego dnia stracić). A nawet jeżeli kiedyś serwis fora.pl zakończy działalność, mam nadzieję, że właściciel będzie miał na tyle przyzwoitości, żeby na pożegnanie udostępnić użytkownikom pliki z bazą danych i umożliwić dalsze prowadzenie forów gdzie indziej!
Powrót do góry
Jolanta22
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 13:19, 26 Lis 2016    Temat postu:

Pociągnie tak długo jak będzie dostępny dla użytkowników Wink tak samo jak mojego kolegi [link widoczny dla zalogowanych] będzie działać jak będzie popyt : )

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Jolanta22 dnia Pią 0:35, 09 Gru 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Na luzie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin