Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

CZyszczenie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Na luzie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Panesz
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 23
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Leżajsk
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 10:13, 22 Cze 2013    Temat postu:

I już jestem zniesmaczony tym forum. A dlaczego?
Napisałem zaproszenie na swoje forum i ono znikło nawet bez komunikatu, bo to nie był wpis, a dałem takie zastrzeżenie o powiadamianiu mnie, że ktoś coś odpisał, więc zajrzałem i ...... nie ma tematu.

1. A poprawić można było, a napisać co jest źle też można było...
2. Nie wydaje mi się, że popełniłem błąd nie podając linka do mojego forum.
Napisałem jednak tytuł mojego forum. W profilu, wystarczyło zajrzeć, link był, jest nawet i będzie o ile nie zostanę wyrzucony, a jestem na forumfora.pl od założenia fora.pl!!!!! Jeżeli i to nie wystarcza to po niku czy po tytule mojego forum mozna było do niego dotrzeć. Więc już takie utrudnienie robi frajdę działania doa takiego forum, to też dziękuję.
3. I tak wiem, że toto będzie wykasowane...... ale nie proszę o usunięcie mnie z forum. Chcę zobaczyć na co jest stać to forum, Dla kogo ono jest. Dla bobasków - na pewno.
Panesz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 11:03, 22 Cze 2013    Temat postu:

Ja natomiast jestem zniesmaczony Twoją ignorancją regulaminu działu i jeszcze pretensjami które masz choć zawiniłeś sam Bobasku

Usunąłem z nadzieją że się zastanowisz i przeczytasz uważnie regulamin "Zaproszeń" i jeszcze raz napiszesz poprawnie. Mogłem kliknąć ostrzeżenie tak jak to powinno być zrobione w takiej sytuacji. I tak do zbanowania, albo do skutku.

Podstawową zasadą jest umieszczenie adresu forum w formie klikalnego linka którego nie było. Uwierz bo siedziałem i wpatrywałem się w treść posta i jakoś nie mogłem znaleźć. A wzrok mam idealny wg. badań które muszę przechodzić dość często w pracy.

Nie mamy czasu informować każdego co zrobił niepoprawnie w tym dziale. Gdy znika temat było coś nie tak i trzeba się zastanowić co i napisać jeszcze raz poprawnie.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Dr.Kidler dnia Sob 11:05, 22 Cze 2013, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Panesz
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 23
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Leżajsk
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 6:40, 24 Cze 2013    Temat postu:

Szanowny Panie Moderatorze Dr.Kidler !
Wiem, że robię wykroczenie, ale nie do końca się z panem (z Tobą, przechodzę na tą formę forumową...) zgadzam.
Wiem, że forum ma "szczękę" dlae pisujących tu małolatów, niedoświadczonych i psujów, w częsci do czego się przyznaję. więc forum musi trzymać fason ostrości, jaki ma od samego początku. Ale jeżeli chodzi o pomoc, to ja przeczytałem temat regulaminowy, wszystkie posty oprócz powtórki, czyli postu z regulaminem. I popełniłem ten błąd, że nie podałem obowiązującego linka. Bo co to za wymóg? Nie interesują mnie odwiedziny na forum, a ponadto czekałem na zainteresowanie, więc podałbym wtedy linka. A dla chętnego nie było trudności odczytać linka z mojego profilu.A i w googlach po nazwie forum, bo po moim niku raczej już jest NIEMOŻLIWE. Niestety, sprawdziłem to. A można było, ale nie zastosuję metody, jaką Ty masz w swoim podpisie. A forum jak widać, umożliwia.....
A jeżeli zapomniałbym, to mógłbym się poprawić dopisując post z linkiem. A nie wiem ale używam fora.pl. więc mógłbym wejśc we własny post i dopisać za pomocą opcji "zmień"!

Nie moja to już sprawa, ale uważam za lepsze danie mi ostrzeżenia, za nie umieszczenie linka w poście początkującym temat i zwrócenie uwagi, że aż tak konsekwentne jest forum jeżeli chce się reklamować, że istnieje takie forum...., uważam, że lepiej i pouczająco jest zwrócić uwagę, niż kasować Ale friendly byłoby się dopisać, w poście czy w nowym poście, co wolno każdemu moderatorowi.
Chyba, że forum jest "dla bobaskówe" (nikogo tak nie nawzwałem!). Ale że nie jest, a ja nim jestem, nie chcę nadużywać forum. szanuję i przepraszam za nieregulaminowe wpisy , ponad 3 linijkowe posty, które dominują, i że nie zastosowałem się do regulaminu w dziale "zapraszam".
Z poważaniem - Panesz


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Panesz dnia Pon 9:45, 24 Cze 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 19:34, 24 Cze 2013    Temat postu:

Możesz się nie zgadzać. Temat był nie zgodny z regulaminem i poleciał. Tylko do mojego widzi mi się nie dostałeś przy okazji usunięcia tematu ostrzeżenia.

Możesz mieć link i nawet na czole, ale nie było go w treści posta co jest wymogiem i dlatego był skasowany. Nie mam możliwości każdemu pisać że robi coś niezgodnego z regulaminem. Skoro komuś zależy na darmowej reklamie wypada przestrzegać kilku zasad w związku z którymi jest ona możliwa. To nie dużo. A jeszcze jak widać są pretensje. Płacąc kasę za reklamę inaczej byś "śpiewał" i wszystko byś robił tak jak trzeba.

Tobie się nie chce pisać tematu jednemu od nowa, a ode mnie spodziewasz się że będę pisał kilku osobom dziennie że olali zasady forum i by łaskawie poprawili post?? Działam tu charytatywnie i muszę jeszcze nasłuchać się takich żalów. Więc wybacz że jako jedyna osoba która jeszcze z moderacji tu zagląda robię w miarę porządek. Nie chcesz nie pisz. Mi nie zależy na tym żebyś się reklamował. Mam pilnować by było zgodnie z regulaminami. Nie ma wytycznych uprzejmie prosić o poprawę każdego niewłaściwego posta. Mam swoje życie.

Na tym kończę i proszę o przestrzeganie kilku prostych zasad. Tyle w racji grzeczności myślący użytkownicy mogą zrobić.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Panesz
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 23
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Leżajsk
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 7:03, 25 Cze 2013    Temat postu:

Uważam, że dyskusji nie ma i nie będzie, nawet o tym forum, które nie jest od tego nawet w dziale "na luzie". I to nawet rozumiem.
Nawiasem proszę o podwójny wymiar kary proponowany mi w powyższym poście, za to, że jeszcze piszę, czy za wykasowany mój post, którego nie ma?
Rezygnuję reklamy i nawet tego forum.
Nie przeszkadzam już i żegnam.
Panesz (vel Bobasek)


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Panesz dnia Wto 7:07, 25 Cze 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Na luzie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin