Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Zaproszenie na forum cd.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LightBless
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 06 Paź 2019
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 18:12, 08 Paź 2019    Temat postu: Zaproszenie na forum cd.

Pozwoliłem sobie na zamieszczenie tego tematu, ponieważ chciałbym podzielić się swoimi merytorycznymi jak mniemam uwagami, odnośnie zaproszenia na forum. Taki temat już istnieje, ale został zamknięty i nie można się już w nim wypowiadać.
Otóż w moim przypadku zdecydowałem się na założenie forum, które ma być w założeniu tekstową grą fabularną (TGF) lub ang. nazwa play by forum (PBF).
Każdy, kto zna to środowisko, wie, że jest ono niszowe i ciężko znaleźć osoby do takiej gry, w konkretnym uniwersum. Możliwość umieszczenia informacji o forum, rozumianego jako zaproszenie, zwiększa szansę, że ktoś kto szuka takiego miejsca je znajdzie.
Dlatego moim zdaniem wystarczający próg dla zareklamowania/zaproszenia na forum, mógłby być rzędu 10 (słownie dziesięciu), ale nie 1000 postów. 10 postów, przynajmniej u mnie było liczbą, która pozwoliła opisać wszystkie podstawy do istnienia forum. Od tego momentu przydałby się napływ osób zainteresowanych.

Edit: Zapomniałem napisać o ważnej sprawie, że na początku takie nowopowstałe forum nie jest nawet indeksowane przez Google. Co więcej nie da się go znaleźć nawet przez ten serwis, więc nikt się nie może dowiedzieć o jego istnieniu.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez LightBless dnia Wto 18:14, 08 Paź 2019, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin