Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Wolne Ładowanie forów <-- FAQ

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tco
Prawa ręka mafii
Prawa ręka mafii



Dołączył: 13 Maj 2006
Posty: 346
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5

PostWysłany: Śro 12:46, 27 Cze 2007    Temat postu: Wolne Ładowanie forów <-- FAQ

Coraz więcej tematów typu "Moje forum się muli"

Postara się przybliżyć wam czym może to być spowodowane:

1. Na forum masz wiele dodatków/grafik które w znacznym stopniu spowalniają forum. Postaraj się ograniczyć je do minimum.

2.
a) Rozpoczęły się wakacje więc wile więcej osób przesiaduje na kompie serfując po internecie niż w czasie roku szkolnego a jak wiadomo każda osoba obciąża serwer, więc ładuje się wolniej.

b) Jak już pisałem w pkt a wiele osób serfuje po necie a tym samym obciąża łączę dostawcy internetu - tego doświadczyłem na sobie.

3. W tym czasie gdy Ty odwiedzasz forum Administracja serwisu może przeprowadzać prace na serwerze a tym samym serwer może być przeciążony bądź niedostępny

Zapewne osoby które mają fora/strony na płatnych hostingach oraz dobre łącze internetowe nie odczuwają tak tego (Sam posiadam płatny więc wiem i polecam sobie kupić). Wiec jeśli chcesz aby twoje forum szybko się wczytywało zaoszczędź sobie na lays'ach z pokemonami i kup sobie hosting, a nie narzekasz na firmy które udostępniają Ci swoje usługi za darmo Wink
Pozdrawiam Cool


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez tco dnia Śro 18:24, 27 Cze 2007, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Pucuś
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 1173
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 55 razy
Ostrzeżeń: 2/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 12:50, 27 Cze 2007    Temat postu:

Słuchaj moje forum ma tylko shoutbox i mój baner i wolno się wczytuje z zobacz swiatowyfutbol jak szybko i co na co to piszesz

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Pucuś dnia Śro 13:08, 27 Cze 2007, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
tco
Prawa ręka mafii
Prawa ręka mafii



Dołączył: 13 Maj 2006
Posty: 346
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5

PostWysłany: Śro 12:55, 27 Cze 2007    Temat postu:

sf <--- Niestety nie wiem co to jest
PS: Zobacz pkt 3
( mój 100 post )


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Michal1000
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Proszowice

PostWysłany: Śro 14:59, 27 Cze 2007    Temat postu:

www.gdclan.fora.pl też muli pisałem posta i czekałem kolo 2 minut zeby pisalo "wiadomość wysłana" i do tego jak napisałem pisało napisał "GOSC" xD

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Colorz
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 224
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Gliwice
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 16:55, 27 Cze 2007    Temat postu:


Cytat:
a) Rozpoczęły się wakacje więc wile więcej osób przesiaduje na kompie serfując po internecie niż w czasie roku szkolnego a jak wiadomo każda osoba obciąża serwer, więc ładuje się wolniej.


To najgorszy nonsens jaki słyszałem. Zdecydowana większość osób właśnie powyjeżdżała na wakacje, więc fora powinny się ładować szybciej Confused

A poza tym nie fór, tylko forów tak na marginesie.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
tco
Prawa ręka mafii
Prawa ręka mafii



Dołączył: 13 Maj 2006
Posty: 346
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5

PostWysłany: Śro 18:23, 27 Cze 2007    Temat postu:


Colorz napisał:

To najgorszy nonsens jaki słyszałem. Zdecydowana większość osób właśnie powyjeżdżała na wakacje, więc fora powinny się ładować szybciej Confused

A poza tym nie fór, tylko forów tak na marginesie.


Nonsens Rolling Eyes Oj raczej nie... Wakacje ledwo co się zaczęły i jeszcze żadna osoba którą znam jeszcze nigdzie nie wyjechała.
Podsunę tutaj przykład. Sam w roku szkolnym przebywałem na kompie 6-7h
teraz przebywam ok 16h dodatkowo na gg miałem zawsze dostępnych ok 20% kontaktów teraz mam 50%.
PS: Nie czepiaj się słówek każdy popełnia błędy.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Eisenhower_
Prawa ręka mafii
Prawa ręka mafii



Dołączył: 21 Gru 2006
Posty: 305
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 15 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 22:07, 27 Cze 2007    Temat postu:


Colorz napisał:
Zdecydowana większość osób właśnie powyjeżdżała na wakacje, więc fora powinny się ładować szybciej Confused

to najgorszy nonsens jaki słyszałem obecnie fora ładują się wolno zwykle w godzinach przedpołudniowych i południowych, prawda? o tej porze zwykle ludzie są w szkołach, prawda? to najprostszy wniosek. poza tym popatrz sam. ~99% ludzi o tych porach jest w szkole. są wakacje, w obecnym czasie czyli końcem czerwca daję sobie głowę uciąć, wyjechało max. 30% - i to nie wiem. zatem w dzień w wakacje odwiedzanie forów wzrasta o kilkadzieścia / kilkadziesiąt procent (biorąc pod uwagę, że oczywiście nie wszyscy którzy zostali w domach odwiedzają fora). procent w przeliczeniu na jednostkę ludzką daje baaardzo dużą liczbę a każda dodatkowa to jakieś tam obciążenie serwera. i sam się zastanów kiedy będzie ono większe.

szczęscie mają chyba ci, którzy fora założyli wcześniej. moje (tzn. takie na którym jestem jednym z trzech adminów - bo innego nie mam) które zostało założone we wrześniu 2006 chodzi elegancko. pewnie dlatego, że znajduje się na całkiem innym serwerku, na którym w większości fora są nie odwiedzane bądź porzucone (są już stare, a że nie wypaliły to stoją puste) Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 22:12, 27 Cze 2007    Temat postu:

mam info od po_laka że w nocy będą nad tym pracować.

ale może to potrwać więc nie zapeszam.

zamykam!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin