Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Tolerancja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stysiustysiu
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 16
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Przemyśl
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 19:52, 31 Sty 2011    Temat postu: Tolerancja

Witam,



Mam pytanie jak każdy z nas tutaj 90 % osób posiada forum na serwerze fora mniej czy więcej rozwinięte lepsze gorsze ładniejsze brzydsze.

Interesuje mnie tolerancja innych osób na nasze fora, ilekroć reklamuje moje forum na serwisach zareklamuj.. reklama... link4... itp stronach forach gdzie można za dana ilość postów, zareklamować forum. Słysze od razu tekst typu "cienias gotowiec a jeszcze w phpbb2" "gotowiec bez stylu trefne forum , bo na darmowym serwerze" itp. Może ktoś z was mi wyjaśni dlaczego pomimo tylu wyśmiewań for na komercyjnych i darmowych serwerach , ludzie uważają za gorsze bo nie mamy własnego serwera, domeny, i forum nie na gotowcu. W czym ono jest gorsze od tego od podstaw zrobionego i na płatnej domenie. Proszę nie pisać mi teksu, Stysiu faktycznie twoje forum jest denne jak na gotowca, albo z domeną lepsze bo lepiej pozycjonujesz masz większa ingerencje w sam silnik forum i mody itp

Post założyłem po to aby sie dowiedzieć co wy sądzicie na temat tolerancji przez innych internautów naszych for w czym one są gorsze "nie wymieniając

Kod:
z domeną lepsze bo lepiej pozycjonujesz masz większa ingerencje w sam silnik forum i mody itp tego typu rzeczy


Bo to jest smutne ze ludzie od razu na forach przeznaczonych do reklamy wyśmiewają nawet bardzo duże fora robione na gotowcu które maja po 10000 userów i miliony postów


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin