Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

posty ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xsart
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 69
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 23:11, 12 Lut 2007    Temat postu: posty ?

ja nie wiem co jest mam forum ponad 1200 userow 12000 postow prawie i tu nagle pisza tylko po 20 postow dziennie Neutral

moze macie jakas racjonalna propozycje jak naklonic ich do pisania ?

forum o tematyce graficznej Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kimberlly
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 73
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 17:29, 17 Lut 2007    Temat postu:

Po pierwsze, Twoje forum nie jest założone w serwisie fora.pl, więc nie powinieneś zakładać tutaj takiego tematu.

Po drugie, byłam na Twoim forum i widziałam je, i uwierz, że gdybym była tam zarejestrowana to też bym nic nie pisała. Pytasz dlaczego? Z psychologicznego punktu wynika, że większość ludzi nie ma pojęciach o niektórych działach. No cóż, grafikiem nie każdy może zostać.

Po trzecie, na przyłość jakieś bardziej "życiowe" sprawy na forum warto poruszać, wtedy na pewno każdy, da namiastkę siebie i napisz post ..., uwierz ludzie lubią pisać o sobie, a nie o grafice.

Po czwarte, nie stawia się spacji przed znakami interpunkcji.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 17:43, 17 Lut 2007    Temat postu:

Co jest dla grafików cenne w grafice? dodatki? materiały? posiadasz owe? masz dostępy?

załóż tzw. strefę zamkniętą, osoby najaktywniejsze będą mogły się tam dostać aby korzystać z wyżej wymienionych plusów jakie można tam uzyskać.

muszą mieć zachętę aby osiągnąć coś, nie rangę - ale dostęp do miejsca, które pomoże im na dalszy rozwój umiejętności graficznych - nie przedstawiaj wszystkiego na forum publicznym, chowaj trochę swoje informację.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kimberlly
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 73
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 17:48, 17 Lut 2007    Temat postu:


~zychu napisał:
Co jest dla grafików cenne w grafice? dodatki? materiały? posiadasz owe? masz dostępy?

załóż tzw. strefę zamkniętą, osoby najaktywniejsze będą mogły się tam dostać aby korzystać z wyżej wymienionych plusów jakie można tam uzyskać.

muszą mieć zachętę aby osiągnąć coś, nie rangę - ale dostęp do miejsca, które pomoże im na dalszy rozwój umiejętności graficznych - nie przedstawiaj wszystkiego na forum publicznym, chowaj trochę swoje informację.


Bardzo dobrze napisane. Jeżeli mogę jeszcze coś zasugerować, przydałby się mały instruktaż, rady, pomysły na rozwój danej grafiki, a szczególnie osoba, która się na tym zna, i może odpowiedzieć na wiele pytań oraz pomóc...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin