Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Pomysł
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co jest ważne na forum dyskusyjnym?
Ciekawi uzytkownicy umiejący prowadzić interesujące dyskusje
81%
 81%  [ 30 ]
Rózne dodatki
18%
 18%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 37

Autor Wiadomość
Bragiel
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 18:33, 28 Cze 2005    Temat postu: Pomysł

Tak patrząc na wasze pomysły,nasuwa mi się jedno spostzrezenie-wiele osób myli forum dyskusyjne,z jakimś pseudo-czatem,czymś w rodzaju jarmarcznej galerii,w której niczym na wiejskim odpuscie,najwazniejsze jest to by było kolorowo,pstrokato,a sama istota sprawy schodzi na dalszy plan.
Forum dyskusyjne-jak sama nazwa wskazuje-ma słuzyc dyskusjom.Tak więc wszystko co jest ku temu potrzebne,na fora.pl jest.Wszystko inne to już odbieganie od istoty rzeczy.
Jest tu skrypt PHPBB-a wiec najlpeszy z obecnych ,bezpłatnych ,skryptów-a wy robicie wszytsko by pojawiało sie tu setki bezsensownych opcji,niczym na forum PHpBB by Przemo.
Ja osobiscie nie trawie tych przemowskich for,choć przyznaje ,ze tzreba mieć niezły talent by tak zbabrac porzadny Php owski skrypt,jak to zrobił Przemo.
Bo czy istotą forum dyskysyjnego,jest to ,kto ma dzisiaj urodziny,kto ma urodziny za tydzień,kto za miesiąc;kto ma imieniny szwagra cioci czy wujka,kto jest online a kto offline,jakie są emotikony,komu się okociła suka,a kto odwiedził forum w tym tygodniu,miesiacu,czy dniu?
Nie.To są wszytko dodatki.
Choćby sie wprowadziło je wszystkie razem ,plus jescze jakies shoutboxy,czaty,czaciki,czy inne pierdoły-do gdy na forum nie bedzie uzytkowników,mającyh coś ciekawego do powiedzenie,coś ciekawgo do przedstawienie;uzytkowników potrafiących ciekawie i mądrze dyskutować-to takie forum będzie g...warte.
Moim zdaniem wszytkie opcje jakie są potrzebne ,by forum dobzre funkcjonowało,by można było prowadzić ciekawe dyskusje już tu są ,a wszelki udziwnienia,które tu w wielkiej liczbie postulujecie,mogą jedynei zaszkodzić a na pewno nie przyczynią się do lepszego funkcjonowania,platformy wymiany myśli i poglądów,jaką jest forum dyskusyjne.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
KOSTEK
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 25 Cze 2005
Posty: 26
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 19:06, 28 Cze 2005    Temat postu:

Dla mnie jest ważne to i to Cool
Zapraszam do siebie www.kostek.fora.pl
ALe najważniejsze jest co się na nim znajduje (działy) w których można porozmawiać na konkrenty temat, więc nie ma co porównywać według co jest lepsze i wybierać pomiędzy dodatkami a użytkownikami.
A chociażby jakby bylo dużo użytkowników, którzy umieliby prowadzić ineteresujące dyskusje, chcieliby, żeby coś dodać na forum albo zmienić.
Czasami nawet żeby przyciągnąć na swoje forum takich użytkowników, trzeba dobrze rozplanować je, jakie działy mają powstać i o czy będą w nim dyskusje.

Ale to moja opinia. Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
shadow
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 38
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 19:53, 28 Cze 2005    Temat postu:

z jednej strony masz racje ale z drugiej nie moge się z tobą zgodzić ato dlatego że te wszystkie dodatki mają zachęcić gości do zaklądania na forum ale i nie tylko. Weźmy chociaż taki mody jak ostrzeżenia. Jeśli nie ma ostrzeżeń aby ukarać użytkownika musisz dać mu bana ale wtedy całkowicie odcinasz mu dostęp do forum. Ale jeżeli będzie coś tekiego jak ostrzeżenia to zamist natychmiastowego bana dostanie ostrzeżenie a bana dopiero jak będzie sie to notorycznie powtarzało. Mody mają za zadanie wzbogacić forum i usprawnić jego działanie. Mody potrzebne są poto aby zachować jakiś ład w forum. Może nie mam racji ale takie są moje przemyślenia.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Cheez
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 25 Cze 2005
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 1:27, 29 Cze 2005    Temat postu:

i tutaj wlasnie popre shadow'a Smile a poza tym moim zdaniem to skinow i innych dodatkow powinno byc jak najwiecej aby kazde forum bylo jedyne w swoim rodzaju

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
DARO
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 15
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro 7:58, 29 Cze 2005    Temat postu:

dla mnie to i to jest ważne

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
usher
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: TUREK

PostWysłany: Śro 12:25, 29 Cze 2005    Temat postu:

moim zdaniem na forum wazne jest wymienianie sie spostrzezeniemi przy okazji zapraszam na moje forum [link widoczny dla zalogowanych]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mlodziez.fora
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 12:41, 29 Cze 2005    Temat postu:

ważniejsi są chyba użytkownicy!
ale dodatki również są ważne! Mr. Green


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lolitka
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 05 Cze 2005
Posty: 76
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Śro 13:03, 29 Cze 2005    Temat postu:

Mi sie wydaje, że wążne są obie rzeczy Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
shadow
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 38
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 13:06, 29 Cze 2005    Temat postu:

a jakie jest lepsze forum z tysiącem czatów shoutboxów statystyk poprostu wypasione pod względem dodatków ale z małą liczbą zarejestrowanych użytknowników czy forum czyste przejżyste bez dodatków ale z dużą liczbą użytkowników???

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lolitka
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 05 Cze 2005
Posty: 76
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Śro 13:11, 29 Cze 2005    Temat postu:

hmmm trudny wybór, ale skłaniaabym się bardziej ku tej drugiej możliwości - dla mnie to bez znaczenia, czy byłoby mnóstwo dodatków typu ShoutBox (który jednak by się przydał Wink ), ale wazniejsze byłoby dla mnie to, że mam ileś tam userów i że oni pisza sensowne posty - bo to chyba jest bardzo ważne, co nie? Wink Na moim ofrum miałam ostatnio małe 'sprzątanie'. Razem z wszystkimi moderami i 2 pozostąłymi adminami czyściliśmy forum ze śmieci czyli zbednych postów nie na temat i nic nie wnoszacych do rozmowy Razz

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mlodziez.fora
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 13:17, 29 Cze 2005    Temat postu:

ja bym wybrał - przejrzyste forum z postami i dodatkami Razz

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lolitka
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 05 Cze 2005
Posty: 76
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Śro 13:23, 29 Cze 2005    Temat postu:


mlodziez.fora napisał:
ja bym wybrał - przejrzyste forum z postami i dodatkami Razz
tak by było najlepiej Razz dodatki i przejrzystośc - to jest to tygryski (admini, moderzy i forumiwicze) lubią najbardziej Razz

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Moniq
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Śro 15:26, 29 Cze 2005    Temat postu:

Jeżeli chodzi o skiny to przydałoby się jeszcze pare, ale inne bajery są raczej zbędne..
Ponieważ tych skinów są już proponowane całe długie listy to może wybrać 10
zrobić z nich ankietę i zainstalować te na które będzie najwięcej głosów...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
shadow
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 38
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 15:29, 29 Cze 2005    Temat postu:

ja sie z tobą nie zgadzam bo ja mam jeden z podstawowych styli i mi odpowiada i niechce innych i co?? ja na przykład wolałbym mod z ostrzeżeniami i co??? to zainstalujcie tylko ten jeden mod a reszte nie bo poco?? reszta jest nie przydatna(czytajcie nie jest mi potrzebna)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Cheez
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 25 Cze 2005
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 15:30, 29 Cze 2005    Temat postu:

Jak dla mnie to ta dyskusja do niczego nie prowadzi Confused Po co zadawac takie pytania "Co wolicie dodatki czy userow?" to chyba jasne ze kazdy normalny czlowie wybierze userow. Nastepna sprawa: Nigdy nie staniemy w takiej sytuacji w ktorej bedziemy musieli wybierac miedzy userami a ladnym i bajeranckim forum

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin