Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Oceny userów - Co byscie zmienili? Czy lubicie fora.pl? ...
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 15:42, 26 Maj 2007    Temat postu:


autoogloszenia.fora.pl napisał:

Reyes napisał:
Przydało by się zamieścić phpbb by przemo.

nie byl bym taki pewny... Twoje marzenie moze sie nie spelnic Rolling Eyes Ale dobrze by bylo, lecz kiedy zaczynam tworzyc strony na by przemo to normalnie sie calkowicie gubie w panelu administracyjnym. Tam jest tyle opcji, tyle funkcji, ze bym nawet nie zakonczyl stronki z instrukcja obslugi Shocked Confused

Instrukcja nie jest potrzebana, a "wlaczenie" mozgu. Kazda opcja jest ladnie przedstawiona i opisana. Myslac co sie robi PA by Przemo jest juz na pierwszy raz do opanowania bez wiekszego problemu.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
autoogloszenia.fora.pl
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 79
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: www.topstron.4.pl

PostWysłany: Sob 16:17, 26 Maj 2007    Temat postu:

no to pewnie zalezy na jakiej stronie tworzysz forum, bo tam gdzie ja robilem to duzo bylo wszystkiego.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ivellios
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Katowice
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 17:14, 26 Maj 2007    Temat postu:

"By Przemo" to jest jeden wielki syf... Neutral Może ma przydatne mody, ale jest tak źle napisany że potrafi zabić każdy serwer.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
autoogloszenia.fora.pl
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 79
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: www.topstron.4.pl

PostWysłany: Sob 22:37, 26 Maj 2007    Temat postu:

syf = zgadzam sie
zabic kazdy serwer = mozesz jasniej? Neutral


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 23:00, 26 Maj 2007    Temat postu:


autoogloszenia.fora.pl napisał:
syf = zgadzam sie
zabic kazdy serwer = mozesz jasniej? Neutral

phpbb by Przemo posiada mody ktore obciazaja mocno serwer. Glownie sa to mody ktore sa wyswietlana za kazdym zaladowaniem strony np: kto byl przez ostatnie 24 godz.

Powlaczanie wszystkiego w takim forum niesamowicie obciazy serwer a jesli dojdzie do tego jakis maly blad w skrypcie (modzie) forum moze "zrzerac" 100% zasobow procesora. a co za tym idzie, spowalniac wszystkie fora (strony) na tym samym serwerze

Wiele opcji w by Przemo jest zbednych lecz sporo jest przydatnych i ulatwajacych prace adminowi i modom. Wystarczy umiejetnie kozystac z "dobrodziejstw" by Przemo i serwer nie odczuje za bardzo "ciezaru" forum


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
autoogloszenia.fora.pl
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 79
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: www.topstron.4.pl

PostWysłany: Sob 23:26, 26 Maj 2007    Temat postu:

o ja cie. A nie daloby sie naprzyklad pousuwac kilka opcji które by obciazyly fora?

A potem wracajmy do tematu Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ivellios
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Katowice
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 2:01, 27 Maj 2007    Temat postu:

Niewiele by to dało. Wystarczy mały atak typu Ddos, aby by Przemo zaczęło generować błędy.
U mnie na forum miał miejsce właśnie taki atak, przez co w skrypcie powstał jakiś błąd i forum generowało po 120 zapytań do SQL'a na jedno wyświetlenie...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Furiat
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 728
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 11:15, 27 Maj 2007    Temat postu:

wracając do genezy tematu...

fora.pl to dobry portal od którego powinni zaczynać wszyscy początkujący admini phpBB. dużą zaletą jest przejrzysty panel administracyjny - w php by przemo się zgubiłem Smile największą zaletą - moim zdaniem - jest bardzo duża liczba potencjalnych, nowych użytkowników, którzy mogą dołączyć do twojego forum. do największych wad należy mała ilość modów, pn. nie ma przydatnego moda, który daje automatycznie rangę "moderator" modom, ale nie można mieć wszystkiego Smile

8/10


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ivellios
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Katowice
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 14:49, 27 Maj 2007    Temat postu:

...no i brak możliwości pobrania kopii bazy danych, nawet za opłatą. Wielki minus, przez który nie mogę korzystać z fora.pl

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Captain
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 176
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Z Wrocławia.

PostWysłany: Pon 20:42, 28 Maj 2007    Temat postu: Re: Oceny userów - Co byscie zmienili? Czy lubicie fora.pl?


autoogloszenia.fora.pl napisał:
Tworze ten temat, ale chyba ryzykuje bo nie wiem czy dostane ostrzezenie albo nawet bana.

Chcialbym, zebyscie wszyscy tu oceniali fora.pl i odpowiadali na te pytania:
Arrow Czy podoba wam sie ten serwis? Bardzo,szybki i przyjemny
Arrow Co w nim jest unikalnego, fajnego, specjalnego wedlug was? Jest bardzo szybki nie ma wielu bajerów ale to by tylko obciążyło tak jak w xad.pl
Arrow Co chcielibyscie zmienic? Wydać na niego więcej kasy na łącze potem będzie szybszy i sie doda więcej rzeczy nie tracąc szybkości,bo jak będzie szybki,potem doda się więcej kasy na to to będzie bardzo szybki,potem doda się różne rzeczy i połączenie sie wyrówna
Arrow Co chcielibyscie dodac? Jak będzie więcej kasy to polepszyć i dodać wszystko co potrzebne Wink
Arrow Czego brakuje? Dla mnie tylko opcji "Hasło"
Arrow Czy wystarczy wam stara wersja phpbb? Chyba tak ale wydajcie na to troche kasy Smile

O to moje zdanie:
Fora.pl jest fajnym serwisem, poniewaz ma wady ale i troche tez zalet. Kiedy porównuje fora.pl z jakims innym serwisem oferujacym nawet strony, to ten serwis jest poprostu latwy w obsludze.
Oczywiscie powiem jakie sa wady: Reklamy. Lecz prawie kazdy juz wie ze zlikwidowanie reklam jest na nie. No ale...
Sa serwisy które oferuja fora bez reklam albo toplisty bez reklam (jak naprzyklad toplista.pl) lecz tam mozna wybrac darmowy serwer oraz platny serwer (bez reklam). Mysle ze to by sie przydalo dla fora.pl.
Zalety tez ma: Jak juz powiedzialem, latwosc w obsludze, ale i inne takie jak ilosc szablonów. Zaleta jest ez to, ze admini i modzi fora.pl wzieli pod uwage jak boty zaczynaja niszczyc nasze fora i zrobili nam ochrone chociaz w 90%.
Czy chcialbym cos zmienic? Pewnie ale odpowiedz bedize na NIE.
Czy czegos tu brakuje? Tak, ale moze byc tak jak teraz.
Wiec poprostu oceniam ten serwis na 7/10 i mam zamiar kontynuowac utrzymywanie moim fór stworzonych na fora.pl Wink

Mam nadzieje ze ten temat tu zostanie Rolling Eyes



Ja oceniam na 9 Exclamation Twisted Evil


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Quarion
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 226
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Wto 18:56, 29 Maj 2007    Temat postu: Re: Oceny userów - Co byscie zmienili? Czy lubicie fora.pl?


Captain napisał:

autoogloszenia.fora.pl napisał:
Tworze ten temat, ale chyba ryzykuje bo nie wiem czy dostane ostrzezenie albo nawet bana.

Chcialbym, zebyscie wszyscy tu oceniali fora.pl i odpowiadali na te pytania:
Arrow Czy podoba wam sie ten serwis? Bardzo,szybki i przyjemny
Arrow Co w nim jest unikalnego, fajnego, specjalnego wedlug was? Jest bardzo szybki nie ma wielu bajerów ale to by tylko obciążyło tak jak w xad.pl
Arrow Co chcielibyscie zmienic? Wydać na niego więcej kasy na łącze potem będzie szybszy i sie doda więcej rzeczy nie tracąc szybkości,bo jak będzie szybki,potem doda się więcej kasy na to to będzie bardzo szybki,potem doda się różne rzeczy i połączenie sie wyrówna
Arrow Co chcielibyscie dodac? Jak będzie więcej kasy to polepszyć i dodać wszystko co potrzebne Wink
Arrow Czego brakuje? Dla mnie tylko opcji "Hasło"
Arrow Czy wystarczy wam stara wersja phpbb? Chyba tak ale wydajcie na to troche kasy Smile

O to moje zdanie:
Fora.pl jest fajnym serwisem, poniewaz ma wady ale i troche tez zalet. Kiedy porównuje fora.pl z jakims innym serwisem oferujacym nawet strony, to ten serwis jest poprostu latwy w obsludze.
Oczywiscie powiem jakie sa wady: Reklamy. Lecz prawie kazdy juz wie ze zlikwidowanie reklam jest na nie. No ale...
Sa serwisy które oferuja fora bez reklam albo toplisty bez reklam (jak naprzyklad toplista.pl) lecz tam mozna wybrac darmowy serwer oraz platny serwer (bez reklam). Mysle ze to by sie przydalo dla fora.pl.
Zalety tez ma: Jak juz powiedzialem, latwosc w obsludze, ale i inne takie jak ilosc szablonów. Zaleta jest ez to, ze admini i modzi fora.pl wzieli pod uwage jak boty zaczynaja niszczyc nasze fora i zrobili nam ochrone chociaz w 90%.
Czy chcialbym cos zmienic? Pewnie ale odpowiedz bedize na NIE.
Czy czegos tu brakuje? Tak, ale moze byc tak jak teraz.
Wiec poprostu oceniam ten serwis na 7/10 i mam zamiar kontynuowac utrzymywanie moim fór stworzonych na fora.pl Wink

Mam nadzieje ze ten temat tu zostanie Rolling Eyes



Ja oceniam na 9 Exclamation Twisted Evil


To chyba mało widziałeś servisów albo to jest jedyny ... Jest wiele lepszych bezpłatnych i szybkich, a nawet szybszych od fora.pl...

stawiam 4 / 10


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Piter26
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 20
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Czw 1:52, 07 Cze 2007    Temat postu:

Spoko servis =) Mogli by dodać coś nowego...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cysioland
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 39
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 19:13, 07 Wrz 2007    Temat postu:

Fora mają dużo wad,ale są w sumie fajnym serwisem.Co chciałbym,aby dodali:

Reputacje
Coinsy
Subfora
Hasła do forów
Ochrona antybotowa (okresowo kod jednorazowy)
Więcej styli
Możliwość zobaczenia,za co się ma warna
Urodziny
Częstsze uaktualniane statystyk użytkowników na forum(np.co 1 minutę)

Więc daję 6/10


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
CzarnyElo
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 136
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Wto 11:31, 18 Wrz 2007    Temat postu:

Dla mnie brakuje tylko subfor
To jest bardzo potrzebna opcja... Ja np. prowadzę Turnieje u siebie i jak zostaną zakończone muszę je trzymać w osobnych działach... Niedługo będzie się zjeżdżać myszką bez końca, żeby dotrzeć na sam dół forum... a tak zrobiłbym jeden dział "Archiwum Turniejów" i tam potworzył subfora na każdy Turniej...

Czy jest możliwość, że kiedyś nastąpi dodanie subfor?



Co można jeszcze dodać?

Ciekawa jest opcja "użytkownicy aktywni przez ostatnie 24h" ale jeśli miałaby powodować zmulanie forum to nie chciałbym.

W profilu każdego użytkownika powinna być także informacja kiedy ostatni raz zalogował się - to byłoby bardzo przydatne...

Także każdy edit powinien być oznaczony, jezeli Admin/Mod edytuje post usera.

Oraz info za co ostrzeżenia


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BASF
Moderator
Moderator



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1182
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 17:54, 18 Wrz 2007    Temat postu:

Ja jestem zadowolony z serwisu fora.pl na 99,8%.
Już tłumaczę czemu taki dziwny wynik.
Pierwsze0,1% to brak haseł do poszczególnych for.
Drugie 0,1% to możliwośc sparwdzenia pod avatarem za co dostało się poszczególne warny.
Są to sprawy, które brakują u mnie na forum ale bez nich też się da żyć Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin