Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Dlaczego nie jest juz modem?

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
James Anger
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 53
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: www.graffikart.com

PostWysłany: Wto 19:14, 05 Gru 2006    Temat postu: Dlaczego nie jest juz modem?

Mam takie pytanie.

Nie było mnie jakiś czas na forum i patrze że z moderatora Kasia_P jest teraz obecnie zbanowana.. Szukałem jej postów i nigdzie nie mam wyjaśnienia za co.. Więc jeżeli ktoś wie niech mi odpowie bo jestem tego ciekawy a znam sie troszecze już z Kasią Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ligowiec
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 1219
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z miasta sexu i biznesu
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 19:22, 05 Gru 2006    Temat postu:


Cytat:
Masz problem z obsługą swojego forum? Tutaj wołaj o pomoc!


To napisz do Niej na maila skoro się znacie Rolling Eyes Nie tylko Ciebie to zaciekawiło Wink , ale skoro do tej pory nie było wyjaśnień to znaczy, że nie ma o czym gadać.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
miroesa
Administrator
Administrator



Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 3592
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 20:34, 05 Gru 2006    Temat postu:

jak juz to takie pytanie mogles zadac w hyde parku.(przenosze)
a ogolnie to w ogole nie musimy ci nic tlumaczyc;]

ale napisze;]

ban dostala gratis a modem nie jest bo:
najprosciej?
- zaklamana osoba


i bardzo nie lubimy chamstwa.


mam nadzieje ze wystarczy.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
shadow_Devil
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 18 Lip 2006
Posty: 1262
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa - Sadyba

PostWysłany: Śro 21:18, 06 Gru 2006    Temat postu:

nie chce mi sie tego komentowac ale mam swoje zdanie na cala sytuacje ostatnio,,,,

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
miroesa
Administrator
Administrator



Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 3592
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 22:36, 06 Gru 2006    Temat postu:

tez jak widzialam wszystko z boku myslalam inaczej.....

ona umie tylko omamiac osoby ;]
tez sie dales omamic shadow ;]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
B_ecia
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 201
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 23:47, 06 Gru 2006    Temat postu:

Miroeso zawsze uwazalam, ze moderator jest nie tylko po to, zeby wlepiac ostrzezenia i zamykac tematy, szczegolnie te, ktore uwaza za niewygodne, co niestety zauwazylam ostatnio na tym forum. Dla mnie moderator to przede wszystkim ososba, ktora stara sie pomoc zwyklemu uzytkownikow. Kasia zawsze starala sie rozwiazac kazdy problem i nie spotkalam sie z chamstwem z jej strony, czego nie mozna powiedziec o innych modach a przykladow moge podac wiele...
Nie podobaja mi sie ataki niektorych moderatorow na uzytkownika, ktory byc moze jest po raz pierwszy na forum, byc moze to jego pierwsze doswiadczenie z netem i prosi o pomoc poniewaz nie wie jak z niego korzystac, w odpowiedzi dostaje warna, krzyk moda typu: "przeczytaj FAQ!!!!!" i temat zostaje zamkniety.
Mysle, ze nie tedy droga. Pamietajmy o tym, ze kazdy z nas kiedys stawial pierwsze kroki w necie i nie od razu wszystko rozumielismy.
Moim zdaniem w regulaminie forum powinny zanlezc sie nastepujace punkty:
- Bądź wyrozumiały dla innych. Każdy kiedyś stawia swoje pierwsze kroki w Internecie. Jeśli uważasz, że musisz zwrócić komuś uwagę - zrób to w sposób bardzo taktowny. Nie piętnuj publicznie początkującego użytkownika.
- Odnoś się do innych użytkowników Forum tak jak chcesz, aby odnoszono sie do ciebie.
- Tolerancja. Uznaj prawo innych do posiadania poglądów, których Ty nie podzielasz i życia "po swojemu" - jeśli tylko to jest w zgodzie z prawem.


Mysle, ze gdyby kazdy sie do tego stosowal atmosfera tutaj zmienilaby sie w diametralny sposob.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 9:41, 07 Gru 2006    Temat postu:

No ale w czym problem? admin decyduje kto ma być moderatorem.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
miroesa
Administrator
Administrator



Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 3592
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 11:42, 07 Gru 2006    Temat postu:

B_eciu widzisz, że tak powiem - nie wszystko złoto co się świeci Wink
Ok masz absolutną rację, że odpowiadała, udzielała odpowiedzi uzytkownikom.
Tylko trzeba szukac głebiej....to co robiła nie było widoczne dla zwykłych uzytkowników tego forum.

nie mam zamiaru pisać co robiła....bo ja wychodze z założenia, że osoba sama powinna wiedzieć o czym mowa...a jak udaje, że nie wie to chce tym sposobem sie "ratować"


tyle na ten temat.

a co do modów = tak jak napisał ~zychu - ich wybiera admin - każdy może mu wysłac maila co o którym modzie sądzi - on decyduje:)
Co do ataków ze strony moderatorów na uzytkowników(nie wszystkich) wiesz.....nie powiem, że tak nie jest jak piszesz....jeżeli napisze, że to zależy od dni moderatora-to będzie źle...taka jest prawda....nic tego nie zmieni.
moderator to też zwykły człowiek, który ma lepsze i gorsze dni (dziewczyny częściej ale nie będę ich usprawiedliwiać Wink ) fakt nie powinien się tym kierowac dając ostrzeżenia itp ale tak bywa i nie tylko na tym forum - dam sobie rękę uciąćSmile

Sama chcę (taka jest prawda:) ) żeby panowała tutaj miła atmosfera, ale B_eciu uwierz jak czytasz po raz tysięczny posta jak założyc shoutbox'a chociaż ten sam temat jest linijkę 2 linijki niżej to nie mów, że by cię szlag nie trafił? Confused
Każdy jest cierpliwy do czasu Smile

Co do tłumaczenia użytkownikom za co ma ostrzeżenie...moge to zrozumieć, że takie coś powinno miec miejsce...ale nie zawsze się tak da. Jezeli post/temat łamie regulamin to jest autmoatycznie kasowny (przypuśćmy reklama innego serwisu) i gdzie ja mam napisać, że za to ta osoba dostała ostrzeżenie. Nie piszcie, że w jakimś innym temacie bo większość nawet nie raczy zaglądac do tych tematów które teoretycznie są ważne

I tak własnie wygląda to wszystko...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lukaszko82
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 529
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 13:02, 07 Gru 2006    Temat postu:

Jedno jest pewne Kasia_p się nie nadawała Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin