Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Dać dostęp gościom

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JumperKubsontter
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 15 Cze 2017
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 18:52, 22 Cze 2017    Temat postu: Dać dostęp gościom

Otóż od początku moje forum Forum www.skokomania.fora.pl Strona Główna było dostępne do pisania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.Ale ponieważ idzie mi beznadziejnie,bo nikt się nie rejestruje,to zastanawiam się czy nie dać możliwości pisania na forum gościom.Jak sądzicie?Piszcie Exclamation

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 6:03, 23 Cze 2017    Temat postu:

To forum (Pomoc i pytania) nie jest od takich pogawędek! Tutaj staramy rozwiązać problemy z technicznymi kłopotami działania forum.
To temat w dziale Hydepark http://www.forum.fora.pl/hydepark,4/ i tam go przenoszę.

A co do Twojego pytania. Forum tworzy się wtedy kiedy ma ono być odpowiedzią na "konkretne zapotrzebowanie" w np. znanym Ci środowisku. Inaczej jest skazane na wegetację. A dawanie możliwości pisania gościom problemu nie raczej rozwiąże. Na Twoim miejscu starałabym się forum gdzieś zareklamować, np. na facebooku, w jakimś katalogu for/stron internetowych, wśród znajomych.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez jkw dnia Pią 6:14, 23 Cze 2017, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
JumperKubsontter
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 15 Cze 2017
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 8:04, 23 Cze 2017    Temat postu:

Ale właśnie problem,że ja je reklamuję Sad Dodałem do wyszukiwarki,zareklamowałem na 2 forach służących reklamie,napisałem temat,że chcę wymienić się banerem albo linkiem.Jeśli chodzi o toplisty o skokach narciarskich,to tu sprawa się komplikuje.Ponieważ obie są jakby nieaktywne.Na jednej ostatnia strona została dodana ponad 10 lat temu Shocked.Na drugiej rzeczywiście,w sumie mogę to zrobić,chociaż strony wyglądają na dosyć stare.Ale spróbuję.Do katalogu właśnie dodałem,ze znajomymi też mogę spróbować.Dzięki Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 18:30, 25 Cze 2017    Temat postu:

Weszłam na Twoje forum i sobie trochę pooglądałam. Przecież ono jest PUSTE!!
Masz potworzone tematy/fora na których nic nie ma. No NIC!!
Na takie forum nikt nie wejdzie, bo po co. Nawet banera forum nie chciało Ci się zrobić - a wstawiony ogromny zegar absurdalny i przytłaczający optycznie całą stronę. Baner jest niejako wizytówką forum i ma zachęcać do zapoznania się z nim. Ma być takim jego graficznym "streszczeniem". Bo nie wiadomo nawet o jakie skoki Ci chodzi, dopiero po chwili można wnioskować, że o narciarskie.
Musisz mieć "wypełnione/opracowane poszczególne tematy - to Ty musisz mieć coś do powiedzenia na każdy z nich. Tego forum w tej chwili praktycznie nie ma!
Wejdź na moje forum ( http://www.perskaalternatywa.fora.pl/ ) - ono jest zamknięte i nie chodzi mi o to abyś się na nim rejestrował bo jest to niemożliwe, ale żebyś zobaczył jak duże są opracowania tematyczne. Inna sprawa, że nie jest aktualizowane kilka tematów.

Dwa Regulaminy (!) po co, jeden w zupełności wystarczy.

I Ty się dziwisz, że nikt się nie zarejestruje?


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
JumperKubsontter
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 15 Cze 2017
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 8:16, 26 Cze 2017    Temat postu:

Jest teraz trochę lepiej?Wiem,że może trochę kiepsko zacząłem.Sporo dzisiaj napisałem i mam nadzieję,że to poskutkuje.Jak dla mnie ten zegar dobrze wygląda,na forum o takiej samej tematyce też jest dodatek,tylko zamiast Minęło od... jest odliczanie.A z tym banerem to o co chodzi?Mam go wstawić na swoje forum Shocked Po raz kolejny dziękuje za pomoc Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 6:50, 27 Cze 2017    Temat postu:

Niezabardzo. Np. w temacie "Skoczkowie polscy" oczekiwałoby się listy nazwisk Polskich skoczków narciarskich z podziałem na kadrę A i B, seniorów/ju niorów do tego krótkie życiorysy albo wiadomości o ich osiągnięciach, itd.
W temacie Zawody > Wisła nie może być tekstu "Czy ktoś z Was wybiera się na LGP do Wisły?Piszcie" ale np. zestawienie zawodów jakie mają się odbyć w 2017 roku, albo się odbyły w 2016. Polskie i zagraniczne
I tak wszędzie.
Nie rozumiem czego Ty nie rozumiesz o banerze. W stylu którego Ty używasz na forum masz taki obrazek z niebieskim namiocikiem - to taki "baner" stylu zamiast którego powinieneś wstawić swój pasujący do forum - np. obrazek pokazujący dajmy na to skoczka narciarskiego w locie. Na moim forum jest to obrazek dwu kotów perskich (do tego mrugają oczami) z nazwą forum. Jak wstawiać baner masz napisane w FAQ.
Ty powinieneś mieć chyba coś w ty stylu, do tego najlepiej swojego autorstwa
[link widoczny dla zalogowanych] - oczywiście to jedynie przykład.
Popracuj nad forum, ja ci go konstruować nie zamierzam. Aby robić forum trzeba dysponować wiedzą na dany temat, mieć coś ciekawego o tym do powiedzenia i oczywiście "coś" wiedzieć o technicznej stronie robienia forum.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez jkw dnia Wto 9:02, 27 Cze 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
zbigniew212
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 15:30, 21 Paź 2017    Temat postu:

kto na narty?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin