Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Czy zasłużyłem na warna?

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Raul77
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 250
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: SF

PostWysłany: Pią 10:21, 04 Maj 2007    Temat postu: Czy zasłużyłem na warna?

Witam, ostatnio jak sami widzicie troche wyluzowałem z postami i mozna nawet powiedzieć, że jednego posta zaspamowałem na czym złapali mnie moderatorzy. Mam już 403 posty i dostałem warna w momencie kiedy nie powinienem, gdyż staram się pisać zgodnie z tematem, a czasem zjechania z niego dla rozluźnienia atmosfery co jest rzeczą normalną

Z wypowiedzi moderatorów dowiedziałem się, iż dostałem warna za wypowiedź w Dziale Zaproszenia i nie pamiętam jakim temacie. Zostało mi zarzucone, że oceniłem forum , mimo że go wcale nie widziałem, bo user nie miał linku w podpisie-zgadza się ale miał link w profilu i w ten sposób wszedłem na forum, potem gdy zobaczyłem już nie miał w profilu adresu forum i to pewnie zadziwiło zarząd tego forum. Otóż oświadczam, że ten link był i na pewno widziałem to forum.

Na koniec dopiszę, że dla forum.fora.pl zrobiłem tez duzo, robiłem przez jakiś czas grafikę dla was, a gdyby nie moja rezygnacja pewnie miałbym teraz około 500-600 zamówień. Udzielam się na forum zgodnie z tematami, tylko wtedy zboczyłem ze szlaku. Pomagam w działach Pomoc i Pytania i nawet znajduja się osoby, które mi oficjalnie dziękują za pomoc pisząc do mnie na gg. I na gg pisza też osoby, aby im pomóc w sprawach forum. Od jakiegoś czasu pomagam rozkręcać fora innym. Jak narazie nie widac rezultatów, ale już dałem w kilka miesc adresy for i dzis poświęcam kilka godzin na dopięcie spraw do końca i zamieszczenie linków stron, którym obiecałem pomoc na szanowanych się i duzych stronach i poprzez program Ad Sense pomoge im zarabiać pieniądze na swojej stronie

Czy jest więc choć jedna osoba co sie ze mną zgadza i potwierdziłaby moją niewinnośc co do tego warna? Myslę, że są takie osoby i prosze o usunięcie mi warna, gdyż napewno jeszcze niejedno dla forum.fora.pl zrobie.
Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
CANDY
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 77
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: a wpadniesz?

PostWysłany: Pią 10:46, 04 Maj 2007    Temat postu:

Wydaje mi się że, warn otrzymałeś za napisanie w jednym z tematów
z zaproszeniami "6/10" i nic więcej, oceniłeś forum nie mówiąc
dlaczego czyli spam Laughing


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Quarion
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 226
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Pią 12:58, 04 Maj 2007    Temat postu:

Jeden warn ! Weź się uspokój, to jest nic ... A według mnie ( i jak widzę) Candy'ego to mogłeś dostać ost. za bezsensowne nabijanie postów które zawierały tylko " 6 / 10 ", "5 / 10" itd. A z tą historyjką że usunął z profilu adres forum, to mało prawdopodobne przede wszystkim
PO CO MIAŁBY TO ROBIĆ ?

PS. Napisałem swojego posta kilka minut po twoim jeśli dobrze pamiętam to już wtedy nie miał adresu w profilu
PS2. Co ma do tego to, że pomagałeś innym, tak jak prawie tutaj każdy ?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ironus
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 53
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: ja mam to wiedzieć?!

PostWysłany: Pią 13:34, 04 Maj 2007    Temat postu:

raul, nie panikuj... jedno ostrzeżenie.. straszne... i po co się starać? Gdyby to miało wpłynąć na bana to wtedy rozumiem,ale o ostrzeżenie i to na dodatek pierwsze? Po co?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 13:56, 04 Maj 2007    Temat postu:

Może gdybyś złamał pkt. regulaminu coś dałoby się 'dogadać' ale Ty złamałeś punkt etyki i podstawy której tłumaczyć nie trzeba.


ten temat też jest w ogóle MOIM zdaniem nie na miejscu bo z zasady (chyba następna której nie znasz) moderator ma zawsze rację.

bynajmniej na forum na którym jest, bo jest wyczulony i doświadczony w tym za co powinien rozdawać ostrzeżenia. Osoby trzecie będą praktycznie zawsze miały inne zdanie.


Już zdejmować? ja jak miałem ostrzeżenie zdjęli mi je chyba jak miałem 2,5tys. - postów - z tym że żaden z moderatorów nie wymienił powodu wtedy dla którego dostałem ostrzeżenie.

a Ty masz wszystko wypisane jak na dłoni, czego byś nie powiedział i tak Ci nie zdejmiemy tego ostrzeżenia więc wszelkie trudy mogą Twoją sytuacje tylko pogorszyć albo zostawić ją w takim stanie w jakim znajduje się ona teraz.

Sądzę że ktoś się z moim zdaniem zgodzi ;]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
CANDY
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 77
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: a wpadniesz?

PostWysłany: Pią 14:08, 04 Maj 2007    Temat postu:

Ja się zgadzam w pełni, Raul77 nie ma co robić tragedii Laughing

Ja mam 2 warny, ale czy się skarze? Nie...

Żyje dalej, wiem że, złamałem regulamin lub przeskorbałem coś gorszego
i poprostu staram sie tego nie robić... Rolling Eyes

Temat do zamknięcia...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Raul77
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 250
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: SF

PostWysłany: Pią 14:17, 04 Maj 2007    Temat postu:

Wam sie tylko wydaje, ze taki warn to nic, mi on niszczy cała reputacje na forum. A co do tematu, to mam pozwolenia od administracji na założenie go i założyłem

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 14:34, 04 Maj 2007    Temat postu:


Raul77 napisał:
Wam sie tylko wydaje, ze taki warn to nic, mi on niszczy cała reputacje na forum. A co do tematu, to mam pozwolenia od administracji na założenie go i założyłem


wypowiedziałem swoje zdanie wyżej, jeżeli masz pozwolenia od administracji - Twoja sprawa, ale wydaj mi się że ta administracja to nie ta 'prawdziwa administracja'

zamykam.

temat rozstrzygnięty - wypowiedziałem zdanie jakie jest wyżej i tego się będę trzymał.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
miroesa
Administrator
Administrator



Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 3592
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 14:40, 04 Maj 2007    Temat postu:

mial moje pozwolenie na zalozenie tego tematu.
chcialam zeby sam stwierdzil czy slusznie go dostal czy nie.

wypowiedzi innych chyba swiadcza same za siebie.

i tak jak napisal zychu - temat zakonczony:)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin