Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Bany i warny z (_!_)

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
D1vis0R
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Warszawa a co ?

PostWysłany: Śro 17:12, 06 Gru 2006    Temat postu: Bany i warny z (_!_)

Od razu powiem, że moderacja tego forum jest niekonsekwentna i zarazem humorzasta.
Jest to jak mi się wydaje bardzo ważne forum i powinni na nim pracować bardzo poważni ludzie.
Jak jakiemuś modowi nie podoba się czyjś błąd - warn.
Jak modowi się już nie chce, bo go palec boli - udaje, że nie widzi.
Jak znam życie będą też pewne ułatwienia dla różnych osób, bo znają się z modem. Co do tego pewien nie jestem, ale tak jest wszędzie - zaczynając od szkół, na forach kończąc.
Przykładem dla mnie jest LINK i sytuacja gdzie moja koleżanka (Eunika) dostała bana, za to, że domagała się konsekwentności w pracy moderatora (patrz: mój post w podanym linku).

Z tego co mi wiadomo na całym forum.fora.pl tak jest, że coś komuś nie pasuje, a ma przywileje to zrobi to w jednym, potem w drugim, ale w trzecim temacie już nie. Czemu ? To jest niewyjaśnione.

Eunika miała siga mniejszego niż ja, ale w moją stronę warny nie lecą. W stronę osoby o jeszcze większej sygnaturze także. Czemu ? Może ktoś mi powie ? Chyba nie, bo większość się boi powiedzieć moderatorom, że nadużywają swoich praw.

Może i post jest atakujący, obraźliwy, może temat jest niecenzuralny (jak tak to warn, opis DLACZEGO WARN [a to się nieczęsto zdarza za co są warny, większość ludzi nie wie za co je ma, Eunika jest tego przykładem - nie wie za co ma 3 ostrzeżenia. To jest bezsens, może jeszcze banujmy i nie podajmy powodów ? Powodzenia] i zmienię nazwę), ale porozmawiajmy konstruktywnie.

Dostanę zaraz pewnie 2 warny, bo mam swoje własne zdanie, które nie zgadza się ze zdaniem moderatora. To już jest przewinienie, bo moderator jest nauczony tak, a jak ktoś ma inne podejście do życia to, jak to mówi mój kolega: 'Do wora !'.

Na zakończenie - takich moderatorów z miejsca bym pozbawił praw jakie posiadają, oczywiście nie podając powodów, żeby musieli się domyślać jak wiele osób tutaj.

Dziękuję za uwagę.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ligowiec
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 1219
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z miasta sexu i biznesu
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 17:23, 06 Gru 2006    Temat postu:

Tu już były dużo bardziej kontrowersyjne decyzje i jakoś nikt nie zakładał takich tematów. W podanym przez Ciebie temacie jest wyraźnie napisane za co był ban.
A do tego podsumowania zycha powinno być dodane jeszcze: za odświeżanie reklamującego tematu częściej niż co 4 tygodnie.

Moderator powiedział żeby zmniejszyła podpis, a Twoja koleżanka odpowiedziała na to, że zmieni jak będzie miała program Rolling Eyes

Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
D1vis0R
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Warszawa a co ?

PostWysłany: Śro 17:41, 06 Gru 2006    Temat postu:

Tylko jakby nie patrzeć nie został odświeżony specjalnie, a poza tym:
Stworzenie topicu: Wto 20:13, 26 Wrz 2006
Pierwsze odświeżenie: Wto 21:10, 26 Wrz 2006 (tak naprawdę było to odpisaniem na posta (no tak, ale było "Zapraszam serdecznie", więc jest do czego się przyczepić)
Drugie odświeżenie: Nie 22:57, 08 Paź 2006
Trzecie odświeżenie: Śro 11:10, 18 Paź 2006
Drugie i trzecie - tutaj nie był to post pod postem, więc nie odświeżenie
Czwarte odświeżenie: Pon 19:35, 04 Gru 2006 (tutaj typowe post pod postem Po upływie miesiąca)
A potem już przywalanie się do siga + brak konsekwencji (jedna osoba za duży sig, ale druga już ma lajt mimo większego siga).


Nadgorliwy Moderator zwany zychu napisał:
-Big off top.
-Za duży syg.
-Prowokacja do kłótni.

To są powody bana.
Z tego wszystkiego wynika, że wielkość sygnatury jest chyba wybierana 'na oko' (możliwe, że nie doczytałem się w regulaminie) według gust. Gratuluję !
Prowokacja ? Próba obrony, ale jak ktoś próbuje pokazać co myśli o czymś to już jest atak. Gratuluję !
Offtop ? Phi ! Są tematy o zaproszeniach z większymi offami z tego co czytałem, więc... Gratuluję !


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
x-alien
Moderator
Moderator



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3538
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 80 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 17:45, 06 Gru 2006    Temat postu:

1. wcześniej nie dostawała ostów, bo poprostu nie pisała na forum, wiec nie widac było jej podpisu. pomimo moich uwag, wciaz nie zmniejszyła.

2. ty teraz takze dostajesz za to ostrzezenie. to jest łamanie regulaminu forum. i lepiej go zmniejsz.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bubzon
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 121
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Z ŁONA MATKI

PostWysłany: Śro 17:47, 06 Gru 2006    Temat postu:

Ja nie wiem o czym wogóle gadacie- przecież to jest forum pomocy więc powinniście sobie pomagać a nie się kłócić. Często się zdarza niesprawiedliwość ale przy takiej dużej liczbie użytkowników moderatorzy wszystkiego nie zauważą! A z drugiej strony jak ktoś sobie wstawia jakieś obrazki w podpisie to niech najpierw poczyta jakie wielkości są dopuszczalne.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
x-alien
Moderator
Moderator



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3538
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 80 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 17:47, 06 Gru 2006    Temat postu:

ty tez to sobie poczytaj bo masz za duzy podpis Exclamation

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 17:48, 06 Gru 2006    Temat postu:

W ogóle mnie to nie rusza ... ; )

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin