Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Znikające posty, problemy z logowaniem
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lady Libertine
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 12:09, 03 Sie 2008    Temat postu: Znikające posty, problemy z logowaniem

Moje forum http://www.indierock.fora.pl/ oszalało.

Zaczęło się do wyrzucania użytkowników w czasie przeglądania forum - musieli się powtórnie logować.

Potem zaczęły znikać napisane dużo wcześniej posty - czasami pojawiały się ponownie po odświeżeniu strony, a czasami nie. Są też problemy z zapisaniem nowych postów.

Wczoraj wieczorem i w nocy forum było niedostępne z powodu przeciążenia. Nie wiem, czy te błędy to też skutek przeciążenia, czy jakiejś awarii. Proszę o pomoc.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kamilk
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 1316
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 61 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 11:43, 04 Sie 2008    Temat postu: Re: Znikające posty, problemy z logowaniem


Lady Libertine napisał:
Zaczęło się do wyrzucania użytkowników w czasie przeglądania forum - musieli się powtórnie logować.

Potem zaczęły znikać napisane dużo wcześniej posty - czasami pojawiały się ponownie po odświeżeniu strony, a czasami nie. Są też problemy z zapisaniem nowych postów.


Jeśli były problemy z nowymi postami i pojawił się komunikat, że forum jest niedostępne - to po prostu posty nie przesłały się do serwera. Niektóre przeglądarki (m.in. FireFox 2+) po odświeżaniu strony wysyłają ostatnie dane - czyli posta - stąd też gdy serwis był dostępny - post pojawił się na stronie.

Temat jaki napisałeś sugeruje, że zniknęły posty napisane przed wystąpieniem awarii, a jak rozumiem z treści posta - tak nie jest. Jeśli coś nie wysłało się do serwera gdy serwer był niedostępny - to tego nie było po prostu.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez kamilk dnia Pon 11:46, 04 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
wososh
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 17:23, 05 Sie 2008    Temat postu:

problem powtarza się także u mnie i także na tym forum. czy jest sposób aby temu zaradzić? większość użytkowników (nie ja) używa firefox'a!

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez wososh dnia Wto 17:25, 05 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 19:46, 05 Sie 2008    Temat postu:

Przez błąd w logowaniu nie da się nawet wejść do PA. Ciągle w kółko chce hasło i login

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
grudniowa
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 37
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 19:54, 05 Sie 2008    Temat postu:

Dokladnie tak... wejscie w PA graniczy z cudem... w kółko logowanie

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
JUST
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 177
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Dzierżoniów
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 19:59, 05 Sie 2008    Temat postu:


wososh napisał:
problem powtarza się także u mnie i także na tym forum. czy jest sposób aby temu zaradzić? większość użytkowników (nie ja) używa firefox'a!


Wchodzę z trzech przegladarek i nic, na żadnej nie mogę się zalogować. Jaką Ty masz ?

Moi forumowicze wchodzą normalnie.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 20:03, 05 Sie 2008    Temat postu:

Podejrzewam że coś jest skaszanione z ciastkami, bo dodatkowym problemem jest to że na stronie głównej widnieje że są nowe posty a wchodząc w temat wszystkie "nowe" są odznaczone.

Zaczęło się od kilku osób zgłaszających problem kilka dni temu, a teraz widzę że jest to wszędzie. Nawet na tym forum.

Czyszczenie ciastek nie pomaga. Przeglądarka Opera 9.51. Jeszcze wczoraj było ok


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
YKamiL
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 51
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 20:19, 05 Sie 2008    Temat postu:

U mnie też jest problem z logowaniem się to PA i nieprzeczytanymi postami. Zapewne chwilowe usterki fora.pl.

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez YKamiL dnia Wto 20:26, 05 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
sierrask
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Skarżysko - Kamienna

PostWysłany: Wto 21:26, 05 Sie 2008    Temat postu:

U mnie na forum też jest problem z logowaniem do PA, nie pokazuje mi nieprzeczytanych postów, nawet jak na forum zaloguje się i wejdę do jakiegoś tematu to mnie automatycznie wylogowuje, inni admini na moim forum mają to samo.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ballpoint pen
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 14 Sty 2006
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 21:45, 05 Sie 2008    Temat postu:

Na moim forum wystepuje dokladnie ten sam problem. Nie moge wejsc do PA - ciagle w kolko odpytywane jest haslo. Widze ze sa nowe wiadomosci na forum po wejsciu do danego forum sa one juz jednak niewidoczne. Po napisaniu badz edytowaniu postow, grup, itp za jakis czas wraca wszystko do stanu przed edycja a potem znowu ja po wyedytowaniu. Mam nadzieje ze zostanie to sprawdzone i usuniete.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kamulec
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 61
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 23:43, 05 Sie 2008    Temat postu:

Problem dotyczy zarówno tego forum, jak i mojego na fora.pl.

Błąd występuje w wyszukiwarkach:
-Opera
-FF
-IE
Innych nie sprawdzałem, ale raczej dla Polskich użytkowników nie istnieją.

Nieraz wszystko działa, nieraz przez kilka godzin nie da się zalogować, wylogowuje po odświerzeniu/zmianie strony (zupełnie, jakby nie pamiętało logowania).

Inni użytkownicy też zgłaszali na moim forum problemy.

PROSZĘ O SZYBKA INTERWENCJĘ. Teraz są wakacje i ludzie mają czas pisać na forach.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
chicaa
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 23:05, 11 Sie 2008    Temat postu:

Znów nie można się zalogować Wink może by tak ktoś coś z tym zrobił ?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lady Libertine
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 3:36, 12 Sie 2008    Temat postu:

U mnie problemy trwają, a nawet jest jeszcze gorzej.

Najpierw chcę sprecyzować to, co wcześniej napisałam.

Piszę post, zapisuje się normalnie i normalnie wyświetla, potem normalnie pojawiają się odpowiedzi innych użytkowników. Kiedy po jakimś czasie zaglądam do tematu, mojego postu już nie widać, są tylko te napisane pod nim. Odświeżam stronę - post pojawia się z powrotem, ale nie zawsze. W ten sposób znikają i pojawiają nie tylko moje, ale i cudze posty, ostatnio nawet po kilka kolejnych. Z tego powodu nie tylko rwie się dyskusja, ale dochodzi do takich paradoksów, że ten sam post pojawia się jednocześnie jako ostatni na stronie i po przejściu dalej jako pierwszy na kolejnej.

Z przenoszeniem postów też są straszne problemy, przenoszone posty się nie zapisują, operację trzeba powtarzać wielokrotnie.

Problem z dostaniem się na forum w godzinach wieczornych (resetowanie połączenia z powodu przeciążenia serwera) to już swoją drogą.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
dr.faustus
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 36
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 12:12, 12 Sie 2008    Temat postu:

Dla mnie tragedia! Całkowita dysfunkcja forum, uniemożliwiająca swobodny dostęp!
Po wpisaniu nowych postów nie ma ich, po moderacji tematów i przeniesieniu również brak,zarówno w pierwotnym miejscu jak i nowo utworzonym, wielokrotne logowanie z postu do postu... i wiele wiele innych...
Czy Administratorzy robią już coś w tej materii??!!
Czas leci... a ruchów brak Sad
www.stowarzyszeniebastion.fora.pl


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
niunia32
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 13:45, 12 Sie 2008    Temat postu:

widze ze nie tylko ja mam taki problem na swoim forum...

Dziewczyny sie skarza na znikajace posty, ja sama to dzisiaj tez zauwazylam... z logowaniem to masakra... nawet po kilkanascie razy sie trzeba zalogowac...

przed chwila mialam taka sytuacje:
wchodze na forum, loguje sie. znowu sie loguje i znowu... i tak chyba z 7 razy... oczywiscie przez te logowanie brak postow od ostatniej wizyty.... odszukalam jeden watek, przeczytalam ostatnie wiadomosci dotyczace wlasnie problemow z logowaniem i odpisalam... przeszlam do strony glownej i znowu czas na logowanie wow udalo sie za 2 razem. i tu pojawily sie posty od ostatniej wizyty, tyle ze mojego posta nie bylo ....

przez kilka ostatnich dni bylo dobrze, zadnych problemow i dzisiaj znowu....


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin