Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

znikające oznaczenie nowych postów...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
syjon
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 12:18, 17 Sie 2006    Temat postu: znikające oznaczenie nowych postów...

Witam... prowadze forum od paru dni, wszystko fajnie sie rozwija, tylko moi użytkownicy zauwarzyli taki błąd, gdy ktoś pisze nowy temat lub nowy post powinno sie oznaczać po lewej stronie koło tematu, taka ikonka że własnie jest nowy nieprzeczytany post... sparwdziłem to i rzeczywiści, na początku jest oznaczone na czerwono tak jak powinno być ale gdy odświerze strone forum to oznaczenie znika mimo to że nawet nieweszłem do tego tematu...

mam szablon gRed i niemam pojecia jak to naprawić Confused


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Private_Arti
Gość






PostWysłany: Czw 12:27, 17 Sie 2006    Temat postu:

.

Ostatnio zmieniony przez Private_Arti dnia Nie 15:21, 13 Paź 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
maat
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 291
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 12:37, 17 Sie 2006    Temat postu:

tyko, ze powiadamianie o odpowiedziach moze byc troszke uciazliwe jak jest tlok na forum, nie Smile poza tym i w powiadomieniach zdarzaja sie bledy

to chyba nie jest straszny blad Smile dopoki tematy pojawiaja ci sie w "zobacz posty od ostatniej wizyty" to jest wszystko moim zdaniem ok. ja np. i tak nie zwracam na to uwagi


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
syjon
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 12:45, 17 Sie 2006    Temat postu:

no tak nie jest to taki straszny błąd... ale jednak Wink ...ja jako administrator zauwarzam każdego nowego posta nawet jak nie jest oznaczony jako nowy... a kiedy wchodzi zwykły uzytkownik, szybko przegląda czy niema nowych postów, jak niewidzi oznaczenego na czerwono tematu, no to myśli że niema i wychodzi z forum. W taki sposób pozostają np. nowe tematy bez odpowiedzi, nawet nie były wyświetlane, bo zaden użytkownik tego niezauwarzył...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin