Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

"WYSTĄPIŁ PROBLEM Z ŁADOWANIEM FORUM"
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pavlov
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 11:51, 18 Mar 2009    Temat postu: "WYSTĄPIŁ PROBLEM Z ŁADOWANIEM FORUM"

Witam! To mój pierwszy post na tym forum. Do rzeczy - dzieje się coś bardzo dziwnego. Niedawno przejąłem adres forum:

administracja.fora.pl

I założyłem forum mojego kierunku. Były małe problemy z avatarami więc poprosiłem adminów serwisu o pomoc. No i faktycznie - następnego dnia już od rana można było normalnie uploadować avatary z dysku i wszystko było w porządku. Aż do do momentu (wczoraj od godziny około 15.00) gdy po wywołaniu adresu forum zobaczyłem napis:

"WYSTĄPIŁ PROBLEM Z ŁADOWANIEM FORUM"

Początkowo myślałem, że to jakaś przerwa konserwacyjna albo tymczasowa awaria serwera, ale minęła godzina, druga, trzecia... Tak jest aż do teraz. Próbowałem skontaktować się z adminami chyba każdą możliwą drogą, pisałem wiadomości przez formularz kontaktowy, przez GG no i oczywiście mailem. Ten ostatni przypadek jest o tyle dziwny, że kiedy wysyłam maila pod [link widoczny dla zalogowanych] to po chwili... wraca on do mnie! Jestem pewien, że forum w żaden sposób nie złamało regulaminu. Co w takim razie jest przyczyną jego wyłączenia? Jeśli ktoś mógłby to sprawdzić - byłbym bardzo wdzięczny bo w tej chwili forum jest sparaliżowane i nie mamy gdzie zamieszczać ważnych ogłoszeń dla reszty studentów...

Pozdro
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
XxRonaldoxX
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 27
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Masz Mój Numer?:]
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 13:53, 18 Mar 2009    Temat postu: Re: "WYSTĄPIŁ PROBLEM Z ŁADOWANIEM FORUM"


pavlov napisał:
"WYSTĄPIŁ PROBLEM Z ŁADOWANIEM FORUM"


Tez nie raz tak mam .. Nie przejmuj się tym będzie wszystko OK ;]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pavlov
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 14:44, 18 Mar 2009    Temat postu:

No dobra. Rozumiem. Może coś siadło - ale jeśli tak się stało to wypadałoby umieścić jakieś info na głównej stronie, żeby ludzie nie zastanawiali się co jest nie tak. Z resztą sam wiem co to znaczy. Nad oprawą naszego forum siedzieliśmy dość długi czas, a kiedy siadło to ludzie zaczęli mnie pytać co się stało. I co mam im odpowiedzieć skoro sam nie wiem? Mogę tylko gdybać i podejrzewać...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
rafal50
Lewa ręka mafii
Lewa ręka mafii



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 405
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 23 razy
Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 14:54, 18 Mar 2009    Temat postu:


pavlov napisał:
No dobra. Rozumiem. Może coś siadło - ale jeśli tak się stało to wypadałoby umieścić jakieś info na głównej stronie, żeby ludzie nie zastanawiali się co jest nie tak. ..

Zapomnij. Wszelka pomoc techniczna na darmowych serwisach czy hostingach to najczęściej "nieoficjalne forum". Jeżeli potrzebujesz czegoś naprawdę profesjonalnego - wykup miejsce pod forum na home.pl


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
XxRonaldoxX
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 27
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Masz Mój Numer?:]
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 14:58, 18 Mar 2009    Temat postu:


rafal50 napisał:

pavlov napisał:
No dobra. Rozumiem. Może coś siadło - ale jeśli tak się stało to wypadałoby umieścić jakieś info na głównej stronie, żeby ludzie nie zastanawiali się co jest nie tak. ..

Zapomnij. Wszelka pomoc techniczna na darmowych serwisach czy hostingach to najczęściej "nieoficjalne forum". Jeżeli potrzebujesz czegoś naprawdę profesjonalnego - wykup miejsce pod forum na home.pl


Dokładnie taka życiowa prawda Crying or Very sad


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pavlov
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 15:13, 18 Mar 2009    Temat postu:

Eee tam. Przyznam, że do tej pory nie mogłem narzekać na pomoc techniczną. Odpowiedzi uzyskiwałem z dnia na dzień, a przede wszystkim w miarę szybko udało się przejąć adres. Wątpie by mała informacja na stronie była aż tak kolosalnym problem. A pomogłaby i użytkownikom (bo wiedzieliby co się dzieje) i adminom (bo nie musieliby przeglądać sterty e-maili z pytaniami co jest nie tak). Może wypowie się w tej sprawie ktoś kto "ma dojścia"?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
x-alien
Moderator
Moderator



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3538
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 80 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 16:55, 18 Mar 2009    Temat postu:

jeżeli serwis o czymś informuje, to jest to widoczne na stronie głównej

www.fora.pl

admini ustalają co, kiedy i o czym informują.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pavlov
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 17:06, 18 Mar 2009    Temat postu:


Cytat:
jeżeli serwis o czymś informuje, to jest to widoczne na stronie głównej

admini ustalają co, kiedy i o czym informują.


Wiem o tym dobrze. Z resztą na stronie z błędem wyraźnie pisze, żeby zajrzeć na ten adres - ale TYLKO PISZE bo w tej chwili na przykład nie ma żadnego info. Nie wymagam przecież, żeby ogłaszano dokładne adresy padniętych for, przyczynę albo przewidywaną datę naprawy. Nie wymagam CUDU. Miło by było tylko gdyby ktoś nadmienił COKOLWIEK o tym, że przewidywane są takie problemy i żeby się nie przejmować. A tak na GG siedzi BOT, maile wracają do mnie, a wiadomości z formularza kontaktowego nawet nie wiadomo czy trafiają tam gdzie powinny...


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez pavlov dnia Śro 17:07, 18 Mar 2009, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
x-alien
Moderator
Moderator



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3538
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 80 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 19:25, 18 Mar 2009    Temat postu:

nie licz na aktywność administracji serwisu, skoro tutaj nic się nie dzieje Rolling Eyes

poczekaj aż błąd zniknie, a jak nie zniknie to pisz na [link widoczny dla zalogowanych]

my tutaj nic nie poradzimy


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez x-alien dnia Śro 19:26, 18 Mar 2009, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
XxRonaldoxX
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 27
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Masz Mój Numer?:]
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 19:28, 18 Mar 2009    Temat postu:


x-alien napisał:
nie licz na aktywność administracji serwisu, skoro tutaj nic się nie dzieje Rolling Eyes

poczekaj aż błąd zniknie, a jak nie zniknie to pisz na [link widoczny dla zalogowanych]

my tutaj nic nie poradzimy


Nom racja to forum jest tylko do pomocy szybkiej oni nie maja dostępu do żadnych funkcji .. Crying or Very sad


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pavlov
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 20:58, 18 Mar 2009    Temat postu:

Ehhh... Dzięki za pomoc. Wygląda na to, że jestem zdany na łaskę i niełaskę adminów fora.pl... Zobaczymy jak to się skończy - jak do tej pory forum nadal leży...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MadMax
Administrator
Administrator



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 22
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 16:10, 19 Mar 2009    Temat postu:

Dzisiaj postaram się sprawę wyjaśnić.

Dostałem zapewnienie, że dzisiaj późnym wieczorem a najpóźniej jutro rano forum będzie działało prawidłowo.

Pozdrawiam
MadMax


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez MadMax dnia Czw 16:57, 19 Mar 2009, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pavlov
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 17:02, 19 Mar 2009    Temat postu:


Cytat:
Dzisiaj postaram się sprawę wyjaśnić.


Minęły trzy dni, forum nadal jest martwe, mimo wysłania przeze mnie sterty e-maili na żadnego z nich nie dostałem odpowiedzi... Wielkie dzięki. Może Tobie się uda... Rolling Eyes

EDIT 1
Hurra! Smile Wreszcie nie będę świecił oczami kiedy ktoś zapyta mnie o stan forum. Naprawdę dziękuję. Wiesz może co się stało?


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez pavlov dnia Czw 17:04, 19 Mar 2009, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MadMax
Administrator
Administrator



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 22
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 17:29, 19 Mar 2009    Temat postu:

Na razie nie wiem. Jutro będę miał więcej informacji.

Pozdrawiam
MadMax


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pavlov
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 21:42, 19 Mar 2009    Temat postu:

OMG... Teraz to jestem TOTALNIE załamany... Owszem, admini przywrócili stronę, ale tą jeszcze sprzed przejęcia adresu!

Teraz po wpisaniu:

administracja.fora.pl

Pojawia się stare forum, którego adres przejęliśmy... Super! Cały tydzień grzebania w layoucie forum, nadawania rang, shouta itd poszedł na marne A teraz jeśli znów będę chciał przejąć adres - kolejne 3 dni i kolejny tydzień na konfigurację...

WSZYSTKO PRZEPADŁO...



EDIT 1
Znów wysłałem maila w tej sprawie chociaż wątpie, żeby cokolwiek zdziałał... Skoro przywrócili to forum, a nie nasze to pewnie mają bazę tylko z tego okresu kiedy działała (o ile to można tak nazwać) stara strona, a nasza przepadła...


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez pavlov dnia Czw 22:51, 19 Mar 2009, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin