Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Wydzielanie postów z wielu stron jednego tematu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wososh
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Śro 20:53, 04 Mar 2009    Temat postu: Wydzielanie postów z wielu stron jednego tematu

Wydzielanie postów z wielu stron jednego tematu nie działa tak jak powinno.
Przechodząc do kolejnej strony tematu, zaznaczenie postów z poprzedniej strony nie jest zapamiętywane, wskutek czego nie jest możliwe wydzielenie wybranych postów znajdujących się na rożnych stronach jednego tematu. To bardzo poważny błąd, proszę o jego naprawę.

PS
Zdawało mi się kiedyś ze po włączeniu panelu kontrolnego moderacji cały temat widniał na jednej stronie - ??


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
wososh
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 18:45, 18 Cze 2009    Temat postu:

odpisuję sam sobie, w celu ponaglenia webmasterów. problem w Panelu Kontrolnym Dzielenia Tematów nadal nie jest rozwiązany i nie ma możliwości wydzielenia postów z wielu stron do nowego tematu. Zróbcie coś z tym, bo to generuje bałagan, z którym moderatorzy sobie nie radzą. Tym bardziej bulwersuje fakt, że kiedyś taka opcja była i działała, więc administracja fora.pl musiała coś zepsuć modyfikując szablony...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
YKamiL
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 51
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 14:10, 19 Cze 2009    Temat postu:

Rzeczywiście, kiedyś cały temat w panelu kontrolnym dzielenia tematów był na jednej stronie i dało się zaznaczać co chciało, a teraz jest dzielony na strony tak jak normalnie i lipa.

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez YKamiL dnia Pią 14:10, 19 Cze 2009, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ragdollowo
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 22
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Frankfurt/Oder
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 16:58, 13 Sty 2010    Temat postu:

Witajcie

Niestety nie znalazłam informacji, w sprawie wydzielania postów z kilku stron. Czy istnieje tylko możliwość wydzielenia z jednej strony, a wydzielanie postów z kolejnych stron możliwe jest jedynie "na piechotkę" funkcją przenoszenia pojedyńczych postów do wydzielonego tematu? Czy jest sposób na wydzielenie postów z kilku stron, przez podział tematu? Bałabym wdzięczna za wskazówkę, jeżeli istnieje taka możliwość.

Metodą przez podział tematu, nie dałam rady. Wydzielenie postów z kolejnej strony nie zapamiętywało tematu (utworzonyby został drugi temat o tej samej nazwie)?

Czyli albo nie ma opcji wydzielenia z kilku stron jednocześnie albo sobie nie radzę Embarassed Niestety przeszukałam tutaj forum, ale nie znalazłam odpowiedzi. Eksperymentować nie chcę, a wy tutaj bardzo pomocni.



Mam nadzieję, że zrozumiale opisałam o co mi chodzi Będę wdzięczna za pomoc.

Edycja: nikt nic nie odpisał... Czyli nie ma możliwości wydzielania postów do nowego tematu z kilku stron? Z jednej strony owszem, ale kolejne "na piechotkę" - przenoszenie postu za postem?
Bardzo serdecznie proszę o informację.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Ragdollowo dnia Sob 0:26, 16 Sty 2010, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
wososh
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 14:40, 13 Cze 2010    Temat postu:

temat zignorowany. czy tak ciężko jest naprawić ten skrypt?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin