Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

włamanie na forum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kanth
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 23:39, 10 Cze 2006    Temat postu: włamanie na forum

http://www.onh.fora.pl/

na tym forum jestem administratorem, napisalem o tym juz w kontaktach, razem z prosba o zmiane nazwy na inna

chodzi o to ze mimo ze forum jst zabezpieczone zarowno do przegladania jak i pisania postow tylko dla zarejestrowanych uzytkownikow, a rejestrazjia wymaga potwierdzenia administratora dla aktywacji, wiec teoretycznie forum powinno pozostac prywatne i dostepne tylko dla pewnej grupy osob(forum jest o tematyce gry komputerowej)

niestety inny gracz tej samej gry dokonal wlamania na nasze forum, co nie spodobalo sie nikomu z uzytkownikow, wszedl tam omijajac wszelkie zabezpieczenia(puscil tam rowniez post a potem juz kozystal z forum nie majac konta na nim jednoczesnie mogac robic to samo co administrator, nie wiem jak to robil ale wiem ze robil poniewaz jego wiedza i fakt ze jest jego post na forum o tym swiadcza, nie bylo rowniez sytuacji ze dostal haslo i login od kogos z nas poniewaz uprawnienia administratorskie maja tylko 3 osoby i jestem pewien pozostalych dwoch), dlatego apeluje o ich zwiekszenie(zabezpieczen) na waszych forach oraz wlasnie o zmiane adresu naszego na taki ktory nie bedzie znany temu wlamywaczowi, oczywiscie ze starego adresu absolutnie nie powinno byc przekierowania na nowy, mam nadzieje ze ta prosba zostanie rozpatrzona pozytywnie

moj mail i propozycje nazwy dalem w kontaktach, jezeli bedzie potrzebne dodatkowe informacje prosze napisac post tutaj w tym temacie i jak tylko go zobacze przesle wszelkie potrzebne informacje[/url]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
scooterkm
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 11:00, 17 Lip 2006    Temat postu:

mam podobny problem, czy ktos moze mi powiedziecjak skubany tam wlazl i jak to zabespieczyć. Jeśli tak to prosze o kontakt na gg:5908471.
Wielkie dzieki.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
~zychu
Mistrz
Mistrz



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 4157
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 12:20, 17 Lip 2006    Temat postu:

na odpowiedź administratora czasami trzeba poczekać ... BARDZO DŁUGO, niestety.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin