Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Tooo slooooooow...... forum ;/
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xbeatax
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 23
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 15:25, 17 Kwi 2007    Temat postu:

sądzę że są to godz. kiedy jest największe obciążenie serwera i dlatego powstaje taki problem. Najwyraźniej fora mają za mały, za wolny serwer na taką ilość użytkowników. Szkoda, że o tym wcześniej nie wiedziałam, bo załozyłabym forum na innym serwerze. Zastanawiam się tylko dlaczego froum.fora bez problemu działa, a np. moje forum tak wolno.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jawowy
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 605
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 8:42, 18 Kwi 2007    Temat postu:

a wczoraj to mi onet działał powoli w godzinach 15:30-15:47 i 18:36-19:01 Smile ale jakoś nie pisałem do ich administratorów.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gatrun
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Śro 17:41, 18 Kwi 2007    Temat postu:

Ehh.. Po prostu fora.pl ma dużo użytkowników i prędkość każdego fora jest bardzo bardzo wolna i jeszcze te reklamy za które dostają ok. 50 000$! Polecam założyć konto na którymś z darmowych serwerów i założyć sobie samemu forum - jest to proste jak budowa cepa. W takim sposób będziesz miał szybkie i darmowe forum Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 19:51, 18 Kwi 2007    Temat postu:


jawowy napisał:
a wczoraj to mi onet działał powoli w godzinach 15:30-15:47 i 18:36-19:01 Smile ale jakoś nie pisałem do ich administratorów.

Tylko ze Onet nie dziala powoli codziennie i przez prawie caly dzien. Skoro fora.pl ledwo sie laduja znaczy ze jest gdzies problem. Szkoda ze nie bierzecie uwag na powaznie i nie chodzi tu tylko o predkosc dzialania serwisu. Czesc osob na fora.pl to osoby pelnoletnie ktorym zalezy na serwisie tak jak Wam. Nie zapominajcie o tym. A to ze wieksza czesc moderatorow nie ma for w waszym serwisie to juz o czyms swiadczy.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Marcinl151
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 93
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Zadupie

PostWysłany: Śro 20:58, 18 Kwi 2007    Temat postu:

hmm onet powoli chodził ,to jeśli Cie to irytuje to zrób tak ,aby fora.pl zaczęły chodzić w miare szybko ,bez żadnych problemów...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jawowy
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 605
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 8:37, 19 Kwi 2007    Temat postu:


Dr.Kidler napisał:

Tylko ze Onet nie dziala powoli codziennie i przez prawie caly dzien. Skoro fora.pl ledwo sie laduja znaczy ze jest gdzies problem. Szkoda ze nie bierzecie uwag na powaznie i nie chodzi tu tylko o predkosc dzialania serwisu. Czesc osob na fora.pl to osoby pelnoletnie ktorym zalezy na serwisie tak jak Wam. Nie zapominajcie o tym. A to ze wieksza czesc moderatorow nie ma for w waszym serwisie to juz o czyms swiadczy.


to tak jak fora.pl działają żadko powoli tylko masz takiego pecha że zawsze jak chcesz z nich skorzystać. ja wchodziłem na onet dwa razy więc dla mnie też nie działał cały dzień Sad do tego wczoraj w godzinach 16:26-17:15 miałem to samo. czyli onet nie działał mi juz drugi cały dzień. jeżeli nie działał całe dwa dni to znaczy że zawsze nie działa. czy możesz mi pomóc w tej sprawie bo mi onet w ogóle nie działa Sad


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Redaktor
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 289
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Zawadzkie w.opole

PostWysłany: Czw 14:02, 19 Kwi 2007    Temat postu:

Dzisiaj już działa Wink więc onet jest z głowy, eh jakies problemy mieli ale juz powinno być okej, GG sie sypie też bedziemy o tym mówic? Sad

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jawowy
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 605
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 9:24, 20 Kwi 2007    Temat postu:

chyba tak bo to forum staje się jednym wielkim miejscem narzekania i płaczu.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ligowiec
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 1219
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z miasta sexu i biznesu
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 13:16, 20 Kwi 2007    Temat postu:


jawowy napisał:
chyba tak bo to forum staje się jednym wielkim miejscem narzekania i płaczu.


Podaj jakieś powody do radości.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 17:48, 20 Kwi 2007    Temat postu:


jawowy napisał:
chyba tak bo to forum staje się jednym wielkim miejscem narzekania i płaczu.

Skoro do tego doprowadzacie to dlaczego sie dziwicie. Nawaliliscie reklam, nie dodajecie zadnych modyfikacji, ulepszen, fora wiekszosc czesc dnia ledwo sie laduja. Admin na pytanie dlaczego forum zle dziala odpowiada ze mu onet tez ledwo chodzi. Wybacz ale powodow do radosci to nie ma.

Wszyscy by chciali by nie bylo powodow do narzekan. Jednak to forum jest od problemow (pomocy) serwisu fora.pl. Spodziewasz sie ze ludzie beda pisali o pomoc w dzialaniu fora.pl na forum onetu?? Skoro dziala cos zle to pisza tu. A za ciagle jest cos nie tak to nie jest wina userow. Oni nie administruja serwisem i nie maja mozliwosci nic na to poradzic.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jawowy
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 605
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 8:19, 23 Kwi 2007    Temat postu:

kolejna osoba którą sądzi że może mieć wszystko a w zamian nic. pomyliłeś światy tutaj to tak nie działa.

spodziewam sie sensowych wypowiedzi a nie narzekania i jęczenia. to nie są błędy chyba że w wychowaniu.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 16:46, 23 Kwi 2007    Temat postu:


jawowy napisał:
kolejna osoba którą sądzi że może mieć wszystko a w zamian nic. pomyliłeś światy tutaj to tak nie działa.

Wybacz ale nie do konca rozumiem co ma dzialac w obie strony. Dajecie miejsce na forum z skryptem i rozumiem ze powinno dzialac. To tyle z waszej strony. Ze strony userow jest zalozenie forum i dzieki reklamom ktore ogladaja, klikaja Wy macie jakistam zysk. Im wiecej userow na fora.pl tym wasza reklama bedzie skuteczniejsza i lepsze kozysci bedzie Wam przynosila. Wiec user klikajacy w rekalamy czy tam ogladajacy je (zaleznie pewnie od umowy) to mozna powiedziec ze dajemy cos Wam swoja obecnoscia, wiec tu sie wyrownuje te "cos za cos" W Waszym interesie lezec powinno by przyciagnac jak najwiecej osob. Zachecic do zalozenia forum.

Fora.pl jest juz sporo czasu. Sporo powstalo konkurencji. Szkoda ze z nimi nie walczycie o userow. Wasza popularnosc jest jeszcze z czasow gdy byliscie jednym z pierwszych tego typu serwisow. Sprobujcie w jakis sposob spowodowac ze userzy bedacy z wami juz sporo czasu beda zadowoleni. Popatrzcie do dzialu Pomysly. Tam jest sporo sensownych pomyslow. Zrealizujcie kilka (byle nie kolejne style). Zobaczycie ze bedzie mniej narzekan.


jawowy napisał:
spodziewam sie sensowych wypowiedzi a nie narzekania i jęczenia. to nie są błędy chyba że w wychowaniu.

To powiedz tak szczerze. Po co jest te forum?? w jakim celu zostalo zalozone?? Ja widze ze jest napisane Forum pomocy serwisu fora.pl wiec skoro to forum od pomocy to tego wlasnie ludzie tu szukaja. Cos zle dziala to pisza. Gdyby dzialalo wszystko OK to by tu nie pisali tylko zajeli by sie pisaniem na swoich forach. Przykre ze traktujesz to jako narzekania.

Przy okazji mam inne pytanie. Piszesz ze fora dzialaja normalnie po za "godzinami szczytu" A jak mozna potraktowac godz 5 rano?? Mimo ze transfer nocny mam ok 4.5Mb/s to fora chodza jakby chcialy, a nie mogly. To forum ma wogole wyswietlana strone bledu.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Betsy
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 249
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Leszno
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 0:26, 24 Kwi 2007    Temat postu:

Ja sie jeszcze tylko zastanawiam dlaczego jedynym adminem odpowiadajacym na tym forum jest Jawowy?
A gdzie sie podzial po_lak?

Jawowy - plus dla Ciebie, ze wogole nawiazujesz jakakolwiek rozmowe.
Bo po_lak olal fora.pl juz dawno temu.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Quarion
Członek mafii postowej
Członek mafii postowej



Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 226
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Wto 7:51, 24 Kwi 2007    Temat postu:

Narzekacie że jest wolne forum. By P*zemo wcale nie jest szybsze ... Ostatnio tak muli jak kiedyś fora.pl Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jawowy
Wymiatacz
Wymiatacz



Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 605
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 8:18, 24 Kwi 2007    Temat postu:

kolejni niezadowoleni a nazwy forum żadnej. narzekajcie ile chcecie ale przynajmniej nawy forów podawajcie!!!!!!!!!!!!!!!!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin