Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Przywrócono konto - po errorze

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maggi
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 27
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 17:20, 11 Cze 2008    Temat postu: Przywrócono konto - po errorze

Witam,

Dziś miała miejsce dziwna sytuacja, mianowicie otrzymałam wiadomość (chyba od systemu) takiej treści:

"Konto użytkownika: Przywrócony_id:(902) zostało automatycznie przywrócone. Prawdopodobnie konto zniknęło na skutek awarii serwera, na którym znajduje się Twoje forum.

Przywrócone konto jest nieaktywne. Administrator tego forum może aktywować to konto korzystając z Panelu Administracyjnego."


Dotychczasowa nazwa użytkownika została zastąpniona nazwą Przywrócony_id:(902). Już doszłam jaki jest to użytkownik, ale jakie było moje zdziwienie, kiedy po wejscu w zarządzanie tym uzytkownikiem (chcialam przywrocic mu dawny login) okazalo sie, ze nie ma tam ani maila, ani hasła. Co mam zrobić w takiej sytuacji? Co to w ogole jest i jak sobie z tym poradzic?

Z góry dzięki za pomoc.
Maggi

www.justimagine.fora.pl


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kamilk
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 1316
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 61 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 17:29, 11 Cze 2008    Temat postu: Re: Przywrócono konto - po errorze


Maggi napisał:
Dotychczasowa nazwa użytkownika została zastąpniona nazwą Przywrócony_id:(902). Już doszłam jaki jest to użytkownik, ale jakie było moje zdziwienie, kiedy po wejscu w zarządzanie tym uzytkownikiem (chcialam przywrocic mu dawny login) okazalo sie, ze nie ma tam ani maila, ani hasła. Co mam zrobić w takiej sytuacji? Co to w ogole jest i jak sobie z tym poradzic?

Z góry dzięki za pomoc.
Maggi

www.justimagine.fora.pl


0. Hasła nigdy nie widzi administrator.

Poza tym:

Maggi napisał:
Konto użytkownika: Przywrócony_id:(902) zostało automatycznie przywrócone. Prawdopodobnie konto zniknęło na skutek awarii serwera, na którym znajduje się Twoje forum.


Zniknęło - to oznacza, że wszystkie dane na jego temat zostały utracone - hasło, mail, nr gg i inne ustawienia. Jedyne co było możliwe - to określenie, że istniał użytkownik o identyfikatorze 902 (np. na podstawie napisanych postów). Dlatego wszystkie posty, które były napisane przez tego użytkownika są przypisane do "Przywrócony_id:(902)".

Dane użytkownika (haslo, mail, gg itp) musisz ustawić sama, ale ktoś komu zależy - zawsze się zgłosi po odzyskanie konta Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Maggi
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 27
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 17:33, 11 Cze 2008    Temat postu:

No faktycznie przyjemna perspektywa. A jak tak bedzie wiecej niz jeden uzytkownik "zniknięty"? Smile Kazdemu wpisywac recznie mail, haslo itd? Uhh...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin