Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Okienko wpisywania postów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kromkojad
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 01 Cze 2008
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 12:18, 01 Cze 2008    Temat postu: Okienko wpisywania postów

Wydaje się, że na forum dyskusyjnym najważniejszą czynnością jest pisanie postów. Przekopałem się przez wiele "stylów" i znalazłem jeden, w którym okienko jest skalowalne. W czasach gdy mały monitor trudno kupić ustalanie wielkości okienka na 450 pikseli jest co najmniej dziwne. Na 24 calowym monitorze panoramicznym trudno takie okienko w ogóle znaleźć.

Czy można prosić administrację o zastąpienie w szablonach wartości 450 px wartością 98%? Albo podanie sposobu jak to zrobić samemu?

Chodzi o zastąpienie wpisu:

Kod:
"width:450px"


wpisem:

Kod:
"width:98%"


Znalazłem tylko jeden styl ze skalowalnym okienkiem - SubSilver z szablonem GreenTech. Ale w nim też okienko do szybkiej odpowiedzi jest nie wiedzieć czemu równie niewielkie.

Nawiasem mówiąc na szerokim monitorze równie ciekawie wygląda styl w którym szerokość "strony" ustawiona jest na stałe na 780 pikseli. Na małym monitorze boki są obcinane, na dużym miejsca po bokach jest więcej niż "czynnego". Tak się tworzyło witryny 10 lat temu...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dokers
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 18
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Wto 19:16, 03 Cze 2008    Temat postu:

Mam bardzo dużą rozdzielczość monitora i również mi to przeszkadza, można temu jakoś zaradzić?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin