Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Nie działa włączenie html oraz brak statystyk

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CzarnyElo
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 136
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Czw 2:25, 17 Sty 2008    Temat postu: Nie działa włączenie html oraz brak statystyk

Witam! Mam 2 problemy.

1. Otóż chciałem dać możliwość wyśrodkowania tekstu na moim forum. Wiem, że należy w tym celu włączyć obsługę html na forum i wpisać odpowiedni znacznik, czyli w tym wypadku "center".

Wszystko zrobiłem prawidłowo, ale niestety nie działa...

Oto screen ustawień w panelu:



Oto screen posta:



Jak temu zaradzić?



2. Brak statystyk. Mianowicie dzisiaj założyłem forum testowe, wybrałem taki sam styl i zauważyłem, że tam są statystyki, których nie ma na moim forum na tym samym stylu. Chodzi o styl AcidTech.

Screen z mojego forum:



Screen z testowego forum, dziś założonego:



Widzicie różnicę? Jaki jest powód tego, że nie ma statystyk na moim forum, a tutaj są?
Jeśli mogę, to co zrobić, żeby na moim forum również się pojawiły?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 2:39, 17 Sty 2008    Temat postu:

Co do statystyk to jak bys poczytal uwaznie to sa one w fazie testow na jednym z serwerow fora.pl Jedno forum ktore zalozyles jest widocznie na tym serwerze. Na reszte trzeba cierpliwie poczekac.

Co do wysrodkowania to wlacz tez html w swoim profilu, nie tylko na calym forum.


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
CzarnyElo
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 136
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Czw 3:01, 17 Sty 2008    Temat postu:

Dzięki Dr.Kidler
Ja już nie myślę chyba, jest dość późno
Pochwała Wink

EDIT

Pośpieszyłem się... Udało się włączyć html, napisałem post i poprawnie wyśrodkowało mi tekst, ale pojawił się kolejny problem. Na moim koncie, na którym w profilu zaznaczyłem sobie opcję "Zawsze włączaj html" - Tak jest wszystko ok, ale jak zalogowałem się na konto testowe to niestety, ale html nie działa i widzę kod: <center>test</center> zamiast wycentrowanego tekstu...

Reasumując, żeby z powodzeniem wprowadzić możliwość korzystania z html to musiałbym zmienić w profilu każdego użytkownika obsługę html? Dlaczego po wybraniu w Konfiguracji forum opcji "Włącz obsługę html" na Tak, nie zmieniło się to automatycznie dla wszystkich użytkowników? Jaki ma sens ta zmiana w konfiguracji, jeśli ja będę widział wycentrowany tekst lub okno filmiku youtube (bo dodatkowo zmieniłem sobie w profilu), jak inni bez włączenia będą widzieć suchy kod html? Confused

Da się jakoś zrobić, aby zmieniło się u wszystkich użytkowników obsługiwanie html? Jeśli jedynym wyjściem byłoby ręczne zmienianie u każdego to jest to nierealne jak dla mnie bo mam ich ponad 6 tysięcy...

Dziwna sprawa, myślę, że powinno to zostać poprawione tak, że po zmianie w konfiguracji automatycznie powinno zmieniać się u wsystkich zarejestrowanych użytkowników. Inaczej ta opcja nie ma racji bytu...

mirka możesz to zgłosić Question Wink


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez CzarnyElo dnia Czw 3:32, 17 Sty 2008, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kssawery
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 108
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 8:16, 17 Sty 2008    Temat postu:

Po włączeniu HTML w konfiguracji, opcja ta będzie się automatycznie włączać wszystkim nowym userom (rejestrującym się po właczeniu HTML). Pozostali muszą właczyć sami tą opcje w swoich profilach, może to też zrobić admin albo roześlij wiadomość do wszystkich, kto będzie zainteresowany to sobie włączy.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
CzarnyElo
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 136
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Pią 6:58, 18 Sty 2008    Temat postu:

Czy da radę wyegzekwować od ludzi, którzy czynią poprawki na forach to, żeby po zmianie ważnej opcji w konfiguracji typu właśnie włączenie html, data, czy choćby bbcode i włączenie podpisów AUTOMATYCZNIE zmieniało się to w profilach wszystkich zarejestrowanych użytkowników?

Twierdzę stanowczo, że tak powinno być, inaczej to nie ma sensu, bo co z tego, że ja zmienię datę na forum (gdy zmienia się nam czas w Polsce) jak użytkownicy nadal mają źle, bo nie mają zmienionej w profilach... i jeden widzi o godzię do tyłu a drugi normalnie. To tylko przykład, tak samo jest z pozostałymi opcjami...

Mirka dasz radę coś podpytać?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin