Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Forum się nie ładuje -- czy coś dziś wiadomo?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
diotnika
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 19:12, 04 Lut 2011    Temat postu:

Również mam ostatnio ten problem, wszyscy użytkownicy skarżą się na błędy przy ładowaniu forum, trwa to już od jakichś dwóch tygodni...
(www.ibin2009.fora.pl)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Amid
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 89
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 23:18, 23 Mar 2011    Temat postu:

Trochę czasu upłynęło od tych problemów o których tu pisałam, tzn. nieładowanie się forum, te wyskakujące informacje o błedach, etc ...

i ... od kilku dni to samo występuje. Np. teraz też forum nie ładuje się, a jak juz to niesamowicie zamula, również te błędy 500 i 504 wyskakują, naprawdę, mogę powiedzieć że jest żle!

Czy u innych też sa podobne problemy? Po prostu ręce opadają! ile i jak często mozna pisać monity?

Teraz ciągle to:


Cytat:
WYSTĄPIŁ PROBLEM Z ŁADOWANIEM FORUM


Nie panikuj! Możliwa jest jedna z poniższych przyczyn

Przyczyna: Co należy zrobić:

Brak forum o takim adresie Jeśli forum nie istniało, będziesz mógł założyć nowe pod tym adresem
Trwają właśnie zapowiedziane prace na serwerze Sprawdź na www.fora.pl, czy nie zaplanowano na dziś konserwacji systemu
Nieoczekiwana awaria serwera Odczekaj godzinę, po tym czasie wszystko powinno działać, jeśli problem sam nie ustąpi i nie planowano konserwacji, napisz do nas.
Blokada związana z łamaniem regulaminu Jeśli jesteś właścicielem forum, pewnie kontaktowaliśmy się z Tobą w tej sprawie.
Usunięcie forum na życzenie właściciela Jeśli tak było, możesz założyć nowe pod tym adresem.
Wywoływany plik nie istnieje Spróbuj wpisać w przeglądarce adres głównej strony forum zamiast adresu podstrony/pliku.


Ale jakiś informacji dlaczego tak się dzieje nigdzie nie ma. I jak nie to to co inne. Shocked Shocked Shocked

No proszę teraz taka informacja:

504 Gateway Time-out
The server didn't respond in time.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Amid dnia Śro 23:30, 23 Mar 2011, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Farbka
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 1:33, 24 Mar 2011    Temat postu:

Witam,

błąd z ładowaniem forum mam od kilku dni i to przeważnie tylko rano, bo popołudniu i wieczorem już wszystko jest w porządku - nie wiem od czego to zależy...

poza tym od dłuższego czasu, wiele for (nie tylko moje) bardzo długo się ładuje, pojawia się napis buisnesclick com czy coś takiego... które spowalnia ładowanie forum. Nie wiem co to za strona i nie wiem co zrobić, żeby wreszcie zniknęła i żeby fora zaczęły działać 'normalnie' Confused


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin