Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Czarny panel administracyjny

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shushu
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 28 Sie 2005
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 17:27, 28 Sie 2005    Temat postu: Czarny panel administracyjny

Tak, tak wiem że ten temat już był ale został zamknięty a rozwiązanie nie zostało tam napisane więc apeluje ludzie pomóżcie!!!
Zchrzaniło sie w m1omencie przejścia na skórkę Solaris, ale co gorsza nie zepsuło sie forum tylko panel Administracyjny...
Ludzie powiedzcie mi so mam robić bo nie chcę robić nowego forum Sad prosze.......


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Nie 17:32, 28 Sie 2005    Temat postu:

Mógłbyś bardziej opisac swój problem, zrobić screena żeby odpowiedz na Twoje pytania była jak najbardziej trafna. Niestety nie wiem czemu masz taki problem ponioeważ opisałeś to dośc upogo i nie jestem w stanie określić na czym polega Twój problem.
Powrót do góry
shushu
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 28 Sie 2005
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 17:41, 28 Sie 2005    Temat postu:

Więc jest tak...
zainstalowałem skórkę solaris
w ustawieniach zmieniłem stara silver na własnie solaris.
no i fajnie zmieniło się... ale gdy wszedłem do panelu admina... wszystko było czarne... nie ma zadnych linków typu konfiguracja, zezwalaj, tylko czarne "tło" logo phpbb Sad
Prosze pomóż mi... może jeszcze nie wyrazilem sie jasno.

PS: chetnie zmienił bym skórkę na domyślną ale zniknął wogóle link konfiguracja Sad gdzieniegdzie sa takie biale ramki ale nie pelne


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Nie 17:48, 28 Sie 2005    Temat postu:

Teraz juz rozumiem. Czasami tak jest że gdy zmieni się syl forum styl panelu admina zostaje bez zmian albo zmienia sie po pewnym czasie. Najprawdopodobniej nic nie ma ponieważ czcionka zastosowana w tym stylu w panelu admina jest koloru takiego samego jak tło. Naciśnij kombinacje klawiszy Ctrl+F5 jeżeli panel amdina nie ulegnie zmianie spróbuj zaznaczyc tekst znajdujący się w panelu admina (na slepo ale za któryms razem uda Ci się Wink ) oraz wejdz w główną konfiguracje forum, zmien główny syl forum na jakis inny aż do skutku zwiany wyglądu panelu amdina na bardziej przejżysty. Gdy już pozbędziesz się czarnego panelu amdina ustaw skin który ma być domyslnym skinem Twojego forum.


Cytat:
PS: chetnie zmienił bym skórkę na domyślną ale zniknął wogóle link konfiguracja Sad gdzieniegdzie sa takie biale ramki ale nie pelne


Jak mówiłem. Link nie znikną poprostu kolor czcionki w panelu amdina jest identyczny jak kolor tła w panelu admina bądz podobny przez co wszystko sie zlewa i nie możemy tego dostrzec.
Powrót do góry
shushu
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 28 Sie 2005
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 17:55, 28 Sie 2005    Temat postu:

próbowałem ale to nie dziła ctrl+F5 to po prostu odśwież i tego juz dawno próbowałem (nie działa)
Drugi sposób tez sprawdzilem zanim napisalem pierwszego posta... ale nic nawet jak biore prawym klawiszem myszy "zaznacz wszystko to faktycznie pojawia sie:
witamy w phpBB
Statystyki forum
Kto jest na forum i nic wiecej Sad
Kurde.... masz jeszcze jakis pomysl??


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Nie 17:59, 28 Sie 2005    Temat postu:

ponieważ zaznaczasz tylko główne okno a mi chodzi o to menu które jest po lewej stronie. Zaznacz je ręcznie.
Powrót do góry
shushu
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 28 Sie 2005
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 18:09, 28 Sie 2005    Temat postu:

To tez wiem... zaznaczylem oczywiscie. Az taki niedomyslny to nie jestem.
Ale nie powiedziales ze tam beda takie walone malutkie kreseczki (to sa cholera te linki) dopiero teraz to zauważylem
Jakbys mial jakis pomysl to mi powiedz bo ja tego chyba do ukichanej smierci nie zrobie Sad
PS: juz znalazlem ustawienia głowne mozesz mi powiedziec ktora to pozycja zmiana skorki...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Nie 18:15, 28 Sie 2005    Temat postu:

Eh.. Poszukaj, wklej cały tekst z ustawieniami głównymi do nodatkia i dowiesz się która pozycja odpowiedzialna jest za zmiane stylu /
Powrót do góry
shushu
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 28 Sie 2005
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 18:20, 28 Sie 2005    Temat postu:

Udało mi się..
wprawdzie inna metoda niz sugerowales ale sie udalo
wielkie dzinx za pomoc
mozna zamknac temat


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin