Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Co jest grane... nie wiem :(
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kirkor
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 23
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 21:36, 01 Wrz 2008    Temat postu:


miroesa napisał:
ja blad zglocilam.
kilka razy.
co moge wiecej zrobic?
nic.

Dzięki.


Cytat:
sama tego nie naprawie.
ja jestem adminem forum nie serwisu.
taka "mala" roznica.

A skąd mam to wiedzieć?
Moderator krzyczyał wszem i wobec, że wrócą admini i błąd zostanie naprawiony. Jak widzę jesteś adminem więc... A, że zajmujesz się TYM forum, a nie serwerem to nie wiedziałem.


Cytat:
co ma sie do tego?
ty lekcewazysz regulamin tak jak admini naprawe?
moze to sie ma?

Oki.
Tylko, że akurat tylko na TYM forum widzę taki przepis.
Nawet bym nie pomyślał, że rozmiarem zdjęcia pogwałciłem prawo. Rolling Eyes



Cytat:
myslisz ze mi blad nie przeszkadza?
albo ze mi on nie wyskakuje?

jak tak to jestes w bledzie.

Mam nadzieję, bo w WAS nasza nadzieja.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kirkor dnia Pon 21:36, 01 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kaeste
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 79
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5
Skąd: Czę100chowa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 20:45, 02 Wrz 2008    Temat postu:

Spokój mi tu w moim poście!!!! Można się dowiedzieć kiedy ludzie od naprawy wracają? I jeżeli chodzi o podpis to do mnie było czy nie bo już nie kumam ocb? Jeżeli do mnie to nie tylko ja mam taki podpis, a i to wcale bardzo nie obciąża forum ponieważ jest na innym serwerze. Smile
Pozdrawiam i oczekuję odpowiedzi.
Peace Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
x-alien
Moderator
Moderator



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3538
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 80 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 15:05, 03 Wrz 2008    Temat postu:

@Kirkor

za Ciebie i Twoją "dupę" już podziękujemy.

co do krzyczenia - Ty krzyczysz a nie ja bo ja dwa tygodnie wszystko spokojnie tłumaczyłem. Ty jesteś niestety z tych którym cierpliwości brakuje. jeżeli tak - zapraszam na serwer płatny - razem z domeną koszt ok. 250 złotych rocznie + wszystko robisz sam.

coś Ci jeszcze w Fora.pl nie odpowiada Question poniżej mają pisać tylko Ci, którym jeszcze coś nie działa i mają problem z funkcjonowaniem forum, trzymając się tematu.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kaeste
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 79
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5
Skąd: Czę100chowa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 20:28, 03 Wrz 2008    Temat postu:

A co z moją odpowiedzią Crying or Very sad

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kamilk
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 1316
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 61 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 9:36, 05 Wrz 2008    Temat postu:


Kaeste napisał:
A co z moją odpowiedzią Crying or Very sad


Na pytanie "ocb" to trudno odpowiedzieć. Wiadomo, że występują błędy "500 - Internal Server Error". Z tego co mi wiadomo najczęściej błędy tego typu pojawiają się w godzinach wieczornych - gdy zwiększone jest obciążenie na serwerach (z tego co pamiętam przed kilkoma tygodniami problemy tego typu pojawiały się częściej i w ciągu dnia - od kilku dni w ciągu dnia nie miałem tego typu komunikatów - ja nie miałem jeśli mieliście - notujcie orientacyjny czas występowania takich błędów, a nie "cały czas występuje taki błąd" - bo tak nie jest o czym świadczą napisane posty Exclamation Precyzyjne opisy błędów na pewno pomogą Exclamation). Administratorzy serwisu cały czas pracują nad tą sprawą.

PS. Na pytanie "ocb" nie będziemy odpowiadać. Bo jakiej odpowiedzi oczekujecie Question Może ścisłego określenia technicznego błędu Question Takich rzeczy nie przedstawia nikt - żaden hostingodawca (chyba, że macie serwer kolokowany). Zresztą to jest "nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl" - nie mamy dostępu do technicznych danych. W razie problemów z błędami typu 500 lub podobnych piszcie również na: [link widoczny dla zalogowanych] lub http://fora.pl/?file=contact.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez kamilk dnia Pią 9:39, 05 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kaeste
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 79
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5
Skąd: Czę100chowa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 17:09, 05 Wrz 2008    Temat postu:


kamilk napisał:

Kaeste napisał:
A co z moją odpowiedzią Crying or Very sad

PS. Na pytanie "ocb" nie będziemy odpowiadać. Bo jakiej odpowiedzi oczekujecie Question Może ścisłego określenia technicznego błędu Question

OCB to skrót (jakbyś nie wiedział) [O Co Biega - w słowniku można znaleźć iż to sformułowanie po prostu znaczy dosłownie: o co chodzi] {jak poczytasz słownik będziesz wiedział ocb}

kamilk napisał:
Takich rzeczy nie przedstawia nikt - żaden hostingodawca (chyba, że macie serwer kolokowany).

Serwer kolokowany kosztuję sporo chajsu i po co się od razu pulczysz przechodząc do ataku? Tylko spytałem, a na pytanie powinna (teoretycznie na wszystkich forach tak jest) paść odpowiedź.

kamilk napisał:
Zresztą to jest "nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl" - nie mamy dostępu do technicznych danych.

To za przeproszeniem po co tu jesteście? Skoro Wam nie pasuję i stwierdzenie typu "Zresztą to jest..." mówi samo za siebie iż nie chce się wam motać i pomagać ludziom!! Zabrzmiało to tak jakbyś rozmawiając o czymś z kimś doszedł do wniosku że już Cię to nie obchodzi i stwierdził a zresztą wa..i mnie to, na to samo wychodzi. Po drugie jeżeli nie macie dostępu do danych technicznych to po cholerę to forum istnieję a w nim temat jak byk o tytule: Błędy Hę?

kamilk napisał:
W razie problemów z błędami typu 500 lub podobnych piszcie również na: [link widoczny dla zalogowanych] lub http://fora.pl/?file=contact.

A to jakie tutaj można błędy raportować? Przepraszam ja Cię bardzo ale błąd to błąd nie każdy musi jeszcze je rozróżniać.
Jeżeli za ten post dostanę jakieś ostrzeżenie to raczej przychylę się do wniosku ludzi którzy na różnego typu forach zakładają temat typu np: Co sądzicie o forum fora.pl. i jadą tam ostro a nie jak ja delikatnie i z cenzurą.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kaeste dnia Pią 17:11, 05 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kamilk
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 1316
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 61 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 17:25, 05 Wrz 2008    Temat postu:

Powiedzmy, że nie wiem ocb, nie rozumiem co to znaczy i atakuję.

Powiedziałem jak jest - żadna firma prowadząca hosting nawet płatny nie ujawnia tego typu awarii - to znaczy szczegółów technicznych.

Co do maila i formularza kontaktowego podałem - żeby były różne źródła raportu o błędach - nie tylko od administracji forum.fora.pl.

To, że jest to forum nieoficjalne - to tak jest i kropka.

Kaeste - nie używaj słów uważanych za wulgarne i trochę grzeczniejszym tonem poproszę.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kaeste
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 79
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5
Skąd: Czę100chowa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 17:39, 05 Wrz 2008    Temat postu:


kamilk napisał:
Kaeste - nie używaj słów uważanych za wulgarne i trochę grzeczniejszym tonem poproszę.

Gdzie użyłem wulgarne słowo????????? I że niby gdzie niegrzeczny byłem???????????? Co to przedszkole??????????
Przeczytaj lepiej uważnie mojego ostatniego posta (ostatnie zdanie) bo widzę że szukasz pretextu aby mi Warna dać.

Acha jeszcze jedno:

kamilk napisał:
żadna firma prowadząca hosting nawet płatny nie ujawnia tego typu awarii - to znaczy szczegółów technicznych.

No i wreszcie się dowiedziałem o co mi chodziło czyli to nie wasze serwy się sypią tylko serwy dostawcy. Trzeba było tak od razu.
18.15 znowu błąd


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Kaeste dnia Pią 18:15, 05 Wrz 2008, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin