Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Błąd związany z licznikiem postów.

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PeKaeS
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 28 Sie 2005
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 23:00, 28 Sie 2005    Temat postu: Błąd związany z licznikiem postów.

Witam!

Dzisiaj pisałem na swoim forum wielgachnego posta jako nowy temat i klikalem go wiele razy, bo wciaz pojawial sie windowsowski nie mozna znalezc strony. Wiedzialem, ze czesto mimo tego bledu, post pojawia się na stronie, wiec odwiezalem poprzedni ekran. Nowego tematu jednak nie widziałem. Udało się dopiero bodaj za 7. razem. jakiez moje zdziwienie bylo, gdy na dziale na ktorym byklo wczesniej 13 tematow bylo ich ponad 20 Exclamation Widac system je zapisal, ale byly one niewidoczne! Wlaczylem opcje "Pokaż swoje posty" i tam zobaczylem 6 takich samych tematow. Wykasowalem 5 z nich. I tutaj paranoja. Odjęto mi 5 postów. Miałem 197, jest teraz 192. (Wcześniej nie dodano mi ich za tamte tematy). No dobra, mówię żadna szkoda. Ale jeden user mi odpisał i licznik postów mu się nie zwiększył, co jet zlekszym bezsensem. W dodatku 1 temat jest chyba niewidoczny. Jest napisane, ze w dziale jest 306 postow, a doliczylem sie 292. CZyszczenia nie mam wlaczonego. Są więc to błedy, może niezbyt powazne, ale WKURZAJĄCE.

Może lipę zrobilem tym, że zachowałem ostatni temat (ten 6., bo on sie pojawil, a skasowalem 5 wczesniejszych?)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Nie 23:27, 28 Sie 2005    Temat postu:

To z pojawianiem się komunikatu "nie można wyswietlic strony" wiąże się pewnie z napisaniem za długiego posta bądz z Twoją przeglądarką netową (polecam FireFoxa Wink) to że skasowałes pięć poprzednich postów a licznik spadł Ci o pięć to chyba logiczne i naturalne?. Co do reszty pytan niestety nie udziele ci na nie odpowiedzi bo popsostu nie wiem czemu tak się stało ponieważ sam nie znam na to odpowiedzi. phpBB nie jest doskonałe i Twoje problemy są powiązane z bazą danych.

Ps: Kiedys na IPB miałem podobnie
Powrót do góry
PeKaeS
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 28 Sie 2005
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 23:33, 28 Sie 2005    Temat postu:


Aragorn Knight napisał:
to że skasowałes pięć poprzednich postów a licznik spadł Ci o pięć to chyba logiczne i naturalne?


Nie jest naturalne, bo po napisaniu tamtych licznik mi sie nie podwyzszyul. jak teraz szukam swoich postow to mam 197 wynikow, ale w liczniku 192

czy jest mozliwe ręczne ustawienie liczby postów?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Nie 23:39, 28 Sie 2005    Temat postu:


PeKaeS napisał:

Aragorn Knight napisał:
to że skasowałes pięć poprzednich postów a licznik spadł Ci o pięć to chyba logiczne i naturalne?


Nie jest naturalne, bo po napisaniu tamtych licznik mi sie nie podwyzszyul. jak teraz szukam swoich postow to mam 197 wynikow, ale w liczniku 192


Aha. Pewnie było to spowodowane długim postem z którymi baza ma problemy i warjuje, no nic


Cytat:
czy jest mozliwe ręczne ustawienie liczby postów?


Nie niestety nie jest to możliwe Sad
Powrót do góry
PeKaeS
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 28 Sie 2005
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 0:02, 29 Sie 2005    Temat postu:

A tak w ogole to kto mi powie, czmeu jak np. w jest napisane ze w jednym dziale jest tyle postow, a jak sie je zsumuje ze wszystkich tematow to jest ich mniej ( a żaden temat nie zaginął)?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Pon 2:18, 29 Sie 2005    Temat postu:

Witam !!
Widzisz u mnie sie dzieje to samo dokladnie tak jak i u Ciebie od gory do dołu... Wiecie licznik wiadomosci jeszcze sie przeboleje (ale jak zle wskazuje to po co jest ??) ale tej liczby postow to juz nie bardzo Smile Nie wiem co z tym zrobic pisalem juz do admina ale narazie glucho ... Mnie to nie przeszkadza (nie wprost) ale dostaje mi sie od moich forumowiczow Razz

Pozdrawiam i mam nadzieje ze ktos kompetentny sie wreszcie tym zajmie i powie o co chodzi
Powrót do góry
po_lak
Postrach forum
Postrach forum



Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 858
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 39 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 18:09, 30 Sie 2005    Temat postu:

Jeśli ktoś ma problem z licznikiem postów niech pisze do mnei na priv. Prosze załączyć SZCZEGÓŁY - jaka nazwa forum, o kórego użytkownika chodzi, ile postów ma a ile powinien mieć. Zreperuję.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin