Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Błąd, forum nie działa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ligowiec
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 1219
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z miasta sexu i biznesu
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 21:10, 07 Sie 2007    Temat postu:


Olleo napisał:


Zgodzisz sie ze mna?


Jak najbardziej, aczkolwiek taką kwestię trzeba załatwić poprzez e-mail kontaktowy: [link widoczny dla zalogowanych] Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wacek91
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 119
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: z brzucha

PostWysłany: Wto 21:34, 07 Sie 2007    Temat postu:


Ligowiec napisał:
Ile razy mam Ci jeszcze powtórzyć, że takiej masy forów nie da się upchnąć na jednym serwerze

A ile ja mam jeszcze pisać, dlaczego tylko właśnie na tym serverze co my mamy (ja i kumple) się to dzieje, a linki24.fora.pl zawsze działa? na tamtym serverze nigdy nic sie nie robi?! Trudne dla Ciebie do zrozumienia? Tak mi przykro...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ligowiec
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 1219
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z miasta sexu i biznesu
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 21:39, 07 Sie 2007    Temat postu:


Wacek91 napisał:

Ligowiec napisał:
Ile razy mam Ci jeszcze powtórzyć, że takiej masy forów nie da się upchnąć na jednym serwerze

A ile ja mam jeszcze pisać, dlaczego tylko właśnie na tym serverze co my mamy (ja i kumple) się to dzieje, a linki24.fora.pl zawsze działa? na tamtym serverze nigdy nic sie nie robi?! Trudne dla Ciebie do zrozumienia? Tak mi przykro...


Twoje forum nie ma nawet miesiąca, więc jakim prawem używasz słowa "zawsze" Question Twoje forum jeszcze wielokrotnie będzie wyłączane, czasami na kilka dni i trzeba się do tego przyzwyczaić. Widocznie serwer jest wadliwy i wymaga częstych napraw. Tymczasem żegnam, bo póki co nie jesteś dla mnie równorzędnym partnerem do rozmowy.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Olleo
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 21:40, 07 Sie 2007    Temat postu:


Wacek91 napisał:
A ile ja mam jeszcze pisać, dlaczego tylko właśnie na tym serverze co my mamy (ja i kumple) się to dzieje, a linki24.fora.pl zawsze działa? na tamtym serverze nigdy nic sie nie robi?! Trudne dla Ciebie do zrozumienia? Tak mi przykro...

Przyczyn moze byc duzo. Poczawszy od znacznie wiekszego obciazenia tego serwera, przez bledy w bazie danych, roznice w oprogramowaniu serwera i ataki hackerskie az po problemy sprzetowe, np. wadliwe pamieci, bledy na dysku, czy zle dzialajacy zegar systemowy.


Ligowiec napisał:
Tymczasem żegnam, bo póki co nie jesteś dla mnie równorzędnym partnerem do rozmowy.

Dzieki takim przytykom na pewno takim sie nie stanie.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Kidler
Administrator
Administrator



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 1799
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 78 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 21:44, 07 Sie 2007    Temat postu:


Wacek91 napisał:

Ligowiec napisał:
Ile razy mam Ci jeszcze powtórzyć, że takiej masy forów nie da się upchnąć na jednym serwerze

A ile ja mam jeszcze pisać, dlaczego tylko właśnie na tym serverze co my mamy (ja i kumple) się to dzieje, a linki24.fora.pl zawsze działa? na tamtym serverze nigdy nic sie nie robi?! Trudne dla Ciebie do zrozumienia? Tak mi przykro...

Tak trudno zrozumiec jak zbudowany jest serwer?? Nie wszystkie fora leza na jednym. Masz tego pecha ze akurat Twoj "lezy" na slabszym badz po prostu na takim na ktory jakis pseudo haker probowal pocwiczyc swoje umiejetnosci. Powodow moze byc setki. Glupi skrypt ktory ktos nieumiejetnie wgra tez moze zawiesic serwer. Admini serwisu sa tylko ludzmi i nie siedza 24h na dobe nadzorujac poprawne dzialanie serwisu. Maja rodziny i nalezy Im sie szacunek za to co robia.

Chcesz by forum bylo caly czas? Zainstaluj sobie forum na platnym serwerze i tam wymagaj. Wtedy bedziesz mial obsluge 24h i nawet na telefon.

Edit: Olleo odrobine szybszy z czescia wypowiedzi Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ligowiec
Boss mafii postowej
Boss mafii postowej



Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 1219
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z miasta sexu i biznesu
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 22:01, 07 Sie 2007    Temat postu:


Olleo napisał:

Wacek91 napisał:
A ile ja mam jeszcze pisać, dlaczego tylko właśnie na tym serverze co my mamy (ja i kumple) się to dzieje, a linki24.fora.pl zawsze działa? na tamtym serverze nigdy nic sie nie robi?! Trudne dla Ciebie do zrozumienia? Tak mi przykro...

Przyczyn moze byc duzo. Poczawszy od znacznie wiekszego obciazenia tego serwera, przez bledy w bazie danych, roznice w oprogramowaniu serwera i ataki hackerskie az po problemy sprzetowe, np. wadliwe pamieci, bledy na dysku, czy zle dzialajacy zegar systemowy.


Ligowiec napisał:
Tymczasem żegnam, bo póki co nie jesteś dla mnie równorzędnym partnerem do rozmowy.

Dzieki takim przytykom na pewno takim sie nie stanie.


Moja odpowiedź absolutnie nie miała na celu wywyższenia się w kwestii znajomości walorów technicznych serwera, bo moja wiedza na ten temat również jest znikoma. Chodziło natomiast o to, że już trzeci raz odpowiadałem użytkownikowi Wacek91, iż fora nie są umiejscowione na jednym serwerze i jak się psują, to nie wszystkie na raz. Jako, że Jego reakcja była taka, a nie inna wolałem zaprzestać tej dyskusji.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Olleo
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 22:16, 07 Sie 2007    Temat postu:


Dr.Kidler napisał:
Masz tego pecha ze akurat Twoj "lezy" na slabszym badz po prostu na takim na ktory jakis pseudo haker probowal pocwiczyc swoje umiejetnosci. Powodow moze byc setki. Glupi skrypt ktory ktos nieumiejetnie wgra tez moze zawiesic serwer. Admini serwisu sa tylko ludzmi i nie siedza 24h na dobe nadzorujac poprawne dzialanie serwisu. Maja rodziny i nalezy Im sie szacunek za to co robia.


Mala poprawka:

whois napisał:
Wynik poszukiwań

DOMENA:

nazwa domeny:
fora.pl

id abonenta:
tdc7621370141888 (FIRMOWA)

serwery nazw:
dns1.fora.pl.[62.233.192.200]

dns2.fora.pl.[80.51.218.166]

ostatnia modyfikacja:
2007.06.30

opcja:
brak opcji na nazwe domeny

ABONENT:

firma:
Gadu-Gadu S.A.

organizacja:
Gadu-Gadu S.A.


ulica:
...


To nie jest serwis prowadzony przez entuzjastow-wolontariuszy, ktorym nalezy sie szacunek za poswiecanie swojego wolnego czasu - to jest zwyczajne komercyjne przedsiewziecie znanej skad inad firmy majacej z tego tytulu wystarczajace zyski (reklamy), ktora swoim adminom placi za tzw. standby support. Bynajmniej nie polega to na 24h sleczeniu przed monitorem - wystarczy, ze maja sprawne powiadamianie o awarii (rzecz trywialna, jakby nie bylo).


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
x-alien
Moderator
Moderator



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3538
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 80 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 22:20, 07 Sie 2007    Temat postu:

darmowy serwis - wiele nie mozna wymagac.

jestes tu pierwszy dzien i masz wielkie ale bo ci forum nie chodzi.

pisaliśmy już, masz czekać. nic więcej nie zrobisz.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Olleo
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 22:26, 07 Sie 2007    Temat postu:

Whatever.

Baze juz uruchomili, ale maja problem z jej integralnoscia, a konkretnie z tabelami dotyczacymi danych o glosowaniach w sondach:

Cytat:
Could not obtain vote data for this topic


[edited] Wyglada na to, ze nie tylko z tymi tabelami - bledow jest wiecej.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
urban92
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 15
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto 22:44, 07 Sie 2007    Temat postu:

Mi już wszystko działa od godziny 22 Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wacek91
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 119
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: z brzucha

PostWysłany: Wto 22:58, 07 Sie 2007    Temat postu:

A moge wiedzieć czy to tylko jeden server padł czy pare? Tzn. Czy awaria jest tylko na jednym serverze czy na wielu serverach, bo już niektórym zaczęło działać, a mi nadal nie działa?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
x-alien
Moderator
Moderator



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3538
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 80 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 0:24, 08 Sie 2007    Temat postu:

skoro tak jest to pewnie awaria jest na kilku serwerach.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wacek91
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 119
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: z brzucha

PostWysłany: Śro 0:25, 08 Sie 2007    Temat postu:

Kiedyś nie było żadnych awarii pamiętam jak miałem forum, to nigdy mi się nie zdarzyło, żeby jakakolwiek awaria była kiedyś, a teraz coraz częściej...
Wszystko wróciło do normy, ale u mnie na forum znalazłem jeden błąd w OffTopicu...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
x-alien
Moderator
Moderator



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3538
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 80 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 0:28, 08 Sie 2007    Temat postu:


Wacek91 napisał:
Kiedyś nie było żadnych awarii pamiętam jak miałem forum, to nigdy mi się nie zdarzyło, żeby jakakolwiek awaria była kiedyś, a teraz coraz częściej...
Wszystko wróciło do normy, ale u mnie na forum znalazłem jeden błąd w OffTopicu...


jestes tu 2 tygodnie wiec za duzo nie pamietasz Rolling Eyes

wczesniej było najwiecej awarii a potem przenosili fora.pl na nowe serwery.... ech


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wacek91
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 119
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: z brzucha

PostWysłany: Śro 0:38, 08 Sie 2007    Temat postu:

To moje 7 forum i znam serwis fora.pl od daaaawana więc nie wpieraj mi nic.. skąd ty możesz wiedzieć, to że załozyłem to konto nie dawno nie znaczy, że od niedawna jestem z wami, bo wcześniej nie rejestrowałem się i dla twojej wiadomości moje pierwsze forum miałem jakieś 4 lata temu na fora.pl Wink I wcześniejsze fora mi się nie wyłaczały i nie było żadnych błędów? Owszem miałem przerwe z rok, bo nie interesowały mnie fora przez rok, to wtedy mogły być błędy... Pozatym niema u mnie jednego tematu przez te wasze błędy... czy on wróci?

edit: Ok już wrócił temat. Znalazłem na to sposób ;]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin