Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

Last login date, edycja faq i LiczbaPostowOdOstatniejWizyty
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
moderatorsalam
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 15 Gru 2005
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Nie 18:17, 09 Kwi 2006    Temat postu:

Tylko by ktoś zwórcił na nas uwagę...
Wszytski wymienione pomysły wydają mi się użyteczne, a w obecnej sytuacji dla mnie : sprawdzania daty ostatniego logowania dla poszczegolnych uzytkownikow, najpotrzebniejszy Smile Skoro jest możliwość sprawdzenia jakie posty pojawiły się od ostatniej wizyty,to na mój mały rozumiek Wink ta data gdzieś jest zapisana, więc trzeba tylko dać do niej dostęp Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Linchpin
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 83
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 22:19, 09 Kwi 2006    Temat postu:

bedziemy walczyc nie poddamy sie!
Przeciez te zmiany, ktore zaproponowalem sa wg mnie bardzo proste do wprowadzenia (tak mi sie wydaje - jesli jakas jest problematyczna lub istnieja jakies techniczne ograniczenia to okej - nie znam sie za dobrze na phpbb). Mini modzik z wyswietlaniem ilosci postow, to juz w ogole jest kosmetyka i pewnie nawet easy modem bez problemu by sie zainstalowal Razz

Bardzo prosze, a w zasadzie juz PROSIMY o opinie kogos technicznego na temat tych propozycji!


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Linchpin dnia Czw 13:45, 13 Kwi 2006, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
moderatorsalam
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 15 Gru 2005
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Czw 13:32, 13 Kwi 2006    Temat postu:

łeeeeeeeeeee Crying or Very sad niech mi ktoś da możliwość sprawdzania date logowania się poszczególnych forumowiczów Crying or Very sad ja tego na prawdę potrzebuje Crying or Very sad

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Linchpin
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 83
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 13:57, 13 Kwi 2006    Temat postu:

Temat ten zalozylem w czwartek o godz. 0:44, 6-go kwietnia.

A teraz jest 13-sty. Przez caly tydzien nikt z administracji nie raczyl sie wypowiedziec. Czuje sie totalnie olany. Zreszta pewnie Ci, ktorzy wypowiedzieli sie w tym temacie i dolaczyli sie do moich prosb rowniez czuja sie olani. Fajnie to tak olewac racjonalne, rzeczowe, zrozumiale wyartykulowane prosby o wprowadzenie kilku malych funkcji? Codziennie czytam wiekszosc tematow jak sa zakladane w dziale "pomysly" i "pomoc i pytania". W wiekszosci sa ponizej wszelkiego poziomu. Napisane tak, ze dopiero po trzecim poscie zalozyciela mozna domyslec sie o co mu chodzi. Dotyczace glownie wielokrotnie poruszanych kwestii (wystarczyloby przeczytac FAQ, zeby rozwiazac wiekszosc tych ich 'problemow').

A moj temat?

Naprawde licze na opinie kogos z administracji. A jak nie, to dzieki bardzo i przenosze sie na wlasny serwer od nowego roku akademickiego, bo to jak traktujecie powaznych uzytkownikow jest po prostu absurdalne.

Jesli Szanowny Pan Po_lak nie ma czasu na takie pierdoly, to bardzo prosze niech podzieli sie uprawnieniami z kims kto ma! Np. Jawowy - chlop ciagle dodaje nowe style, moze gdyby mogl, moglby tez dodac kilka modow?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
moderatorsalam
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 15 Gru 2005
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Czw 14:11, 13 Kwi 2006    Temat postu:

Nie tylko w tym wątku ta kwestia była poruszania Sad Nie tylko w tym miejscu założyciele fór na fora.pl proszą o to. Nie tylko w tym nie spotkało się to z żadną reakcją ze strony adminów Sad

Przenieść się ? Super ... tylo mały problem... ja nie chce poraz kolejny przenosić postów, poza tym jest ich o jakieś 3000 więcej niż jak uciekałam z poprzedniego miejsca. Jak można przeczytać na tym forum, fora.pl mają modfikowane bazy, więc Ci nie udostępnią, bo i tak nigdzie ich sobie nie wgrasza Sad
Mogę zamnkąć to i otworzyć nowe ... jednak czy nikt po jakiś czasie za nieużytkownie nie skasuje mi tego?
Poza tym trochę już wypozycjonowana domena, w licznych miejscach są odnośniki, ludzie zapamiętali TĄ nazwę a nie inną Sad Przenoszenie się nie ejst fajne Sad z wielu wielu liczniejszych powodów na których wypisywanie szkoda mi czasu, a każdy może sobie własne dopisać.

Jedynm słowem, bardzo mi się tu podoba Smile nie to by nie, jednak kilka funkcji brak i dobrze by było je dopisać ... jeśli się na prawdę nie da! To chociaż napiszcie abyśmy się wypchali Neutral


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Linchpin
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 83
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 23:21, 14 Kwi 2006    Temat postu:

okej rozumiem, olewacie nas. Nie bede sie miesiac prosil o odpowiedz.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Linchpin
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 83
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 1:49, 17 Maj 2006    Temat postu:

a co tam, odswieze sobie moj topik. Moze nowi ludzie sie nim zainteresuja Smile a nuz po_lak przeczyta i sie wypowie? (hahaha w cuda mi sie wierzyc zachcialo Razz)

(jesli ktos chce, moze dac mi za to warna - jeden mi nie zaszkodzi - i tak nie mam zamiaru dostawac ich wiecej Razz)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Spec
Maniak postów
Maniak postów



Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 147
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Kielce

PostWysłany: Śro 16:49, 17 Maj 2006    Temat postu:

Jest bardzo dużo pomysłów może powoli będą realizowane zobaczymy czekamy czekamy i liczymy na naszych adminów

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Pomysły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin