Forum www.forum.fora.pl Strona Główna

www.forum.fora.pl
Nieoficjalne forum pomocy serwisu fora.pl
 

błędy w zestawieniu statystyk -Kto jest na forum
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Slaworow
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 30
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 17:04, 08 Lut 2010    Temat postu:

Mija kolejna rocznica awarii, w sensie - 19 dzień!!

...


I co?


...


???

odp:




tak właśnie!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
miroesa
Administrator
Administrator



Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 3592
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 42 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 17:05, 08 Lut 2010    Temat postu:

22 już .... ;/

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
adamsky
Aktywny amator
Aktywny amator



Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 77
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 18:05, 08 Lut 2010    Temat postu:


Amid napisał:

Amid napisał:

Pabolo napisał:

Ja proponuję Onet.pl Wink

[link widoczny dla zalogowanych]


Skorzystałam z tej podpowiedzi i treści napisanej przez cypeczka i poleciała taka treść:

(....)

[link widoczny dla zalogowanych] ( z tej strony pisałam na kontakt)

Po wysłaniu pojawiła sie informacja taka:
"Korespondencja została przesłana do osoby kontaktowej w konkretnym dziale."


Otrzymałam krótkiego maila wcale nie pocieszającego, Sad oto jego treść:

Szanowna Pani,

Serwis internetowy fora.pl - nie podlega pod Onet.pl, dlatego też nie
czujemy władni aby zajmować się tą sprawą.

Pozdrawiamy,

(i po niżej dane adresowe jeszcze napisane)


anie mówiłem


Duza kasa wspiera duza kasę, szczególnie w takich krajach jak Polandia (czytaj Meksyk)

W Polandii ludki są od roboty, a nie od stękania

Nikt teraz nie będzie nic nagłaśniał, bo firma przechodzi z rak do rak (pisałem o tym 2 tygodnie temu), ktoś musi zarobić, przepłacić i jeszcze być szczęśliwym :d


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ragdollowo
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 22
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Frankfurt/Oder
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 19:42, 08 Lut 2010    Temat postu:


adamsky napisał:

Nikt teraz nie będzie nic nagłaśniał, bo firma przechodzi z rak do rak (pisałem o tym 2 tygodnie temu), ktoś musi zarobić, przepłacić i jeszcze być szczęśliwym :d


Dokładnie. Rolling Eyes



Każda nasza inicjatywa, mogę się założyć Wink zostanie bez odzewu ze strony gg. Cool


A to dlatego, że NK szykuje się do przejęcia gg. Stąd zero odzewu ze strony gg. Rolling Eyes


Po co się przejmować Confused , jak i tak najprawdopodobniej gg zostanie "przejęta" przez rosyjską firmę DST, obecnego właściciela NK.

Jednym słowem, tylko cierpliwi albo nowicjusze przetrwają kolejne tygodnie o ile nie miesiące Wink na fora.pl.


ta, fajnie było.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Ragdollowo dnia Pon 19:47, 08 Lut 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BadBoy23
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 22 Sty 2010
Posty: 31
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 0:35, 09 Lut 2010    Temat postu:

Może wysłać info do Faktu ten szmatławiec zajmuje się wszystkim może i tym się zajmą ....


A może faktycznie dobrze poczekać jeszcze z 2 tyg jeżeli sytuacja sie nie rozwiąże poprzenosić się na inne fora....


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez BadBoy23 dnia Wto 0:43, 09 Lut 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 9:29, 09 Lut 2010    Temat postu:

TVN24

tel.: (+48 22) 324 24 24
[link widoczny dla zalogowanych]

Wysyłam takiego maila:

SKANDALICZNE praktyki Gadu-Gadu, właściciela fora.pl

Szanowni Państwo,
chcę poinformować o skandalu jaki ostatnio ma miejsce w serwisie internetowym fora.pl .
Jest to znany serwis, który daje użytkownikom możliwość założenia zupełnie za darmo własnego forum internetowego. Jest to jeden z największych serwisów tego typu, który ciągnie krocie za reklamę w postaci uciążliwych bannerów, linków i animacji flash na forach użytkowników. Do tej pory mimo wszystko współpraca odpowiadała obydwu zainteresowanym stronom, jednak od pewnego czasu, a teraz konkretnie od 16 czy 18 stycznia 2010, serwis zaczął znacząco zaniedbywać użytkowników. Na forach wciąż wyskakują błędy. Nie działają podstawowe funkcje, które odstraszają potencjalnych klientów. Świadczą o tym rozpaczliwe wołania użytkowników o pomoc na Forum Pomocy Technicznej serwisu.
Proszę bardzo, można zobaczyć:
http://www.forum.fora.pl/pomoc-i-pytania,3/nie-dziala-pokazywanie-kto-jest-na-forum,38049.html
http://www.forum.fora.pl/bledy,6/bledy-w-zestawieniu-statystyk-kto-jest-na-forum,38073.html
http://www.forum.fora.pl/bledy,6/bledne-statystyki,38026.html
http://www.forum.fora.pl/bledy,6/zglaszajcie-bledy,35531-60.html

Bardzo prosimy o zainteresowanie się tą sprawą i nagłośnienie jej i pomoc. Leży to w interesie olbrzymiej rzeszy internautów, jako, że serwis należy do grupy GaduGadu.

Szukający pomocy użytkownicy serwisu fora.pl .

Bardzo proszę o zainteresowanie, pomoc i ewentualnie odpowiedź, co Państwo myślą, lub co radzą.

Pozdrawiam
JKW


W internecie wyczytałam, że od 2006 Partner of Promotion współpracuje z GG, [link widoczny dla zalogowanych]
Wysyłam i do nich takiego maila, na adres Prezesa Zarządu Partner of Promotion - [link widoczny dla zalogowanych] (Pawel Trochimiuk, Prezes Zarzadu, tel. (22) 858 74 58 ) Zmieniając nieco treść tak aby było wiadome co ma GG do fora.pl


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez jkw dnia Wto 11:17, 09 Lut 2010, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
YKamiL
Amator postów
Amator postów



Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 51
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 11:32, 09 Lut 2010    Temat postu:


BadBoy23 napisał:
A może faktycznie dobrze poczekać jeszcze z 2 tyg jeżeli sytuacja sie nie rozwiąże poprzenosić się na inne fora....
Może ty masz świeże forum by uciec łatwo z fora.pl, a jest wiele osób, które prowadzą fora kilka lat i bardzo trudno się wynieść gdy tutaj ma się historię działania swojego forum, a robienie od nowa nie ma sensu... Jeżeli mamy mówić o wyniesieniu się to tylko z bazą danych a oni tego nie udostępnią trzymając nas.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 13:12, 09 Lut 2010    Temat postu:

Wiem, że poszły maile do: Komputer Świata, Chip'a oraz Dziennika Internautów. Piszmy gdzie się da!

Piszę do Interwencji [link widoczny dla zalogowanych] w "PC World"!


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez jkw dnia Wto 13:16, 09 Lut 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ragdollowo
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 22
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Frankfurt/Oder
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 18:46, 09 Lut 2010    Temat postu:

Forum jest darmowe, i prawdę mówiąc jesteśmy zdani na "łaskę" czy "niełaskę" właściciela. Obecnie raczej niełaskę. Może jak nowy właściciel przejmie, to może będzie lepiej Wink

Szczerze wątpię reakcji w/w serwisów, do których zostały powysyłane mejle. Co innego, gdyby ludzie tj. my płacili za możliwość korzystania z fora.pl. Sądzę, że wtedy reakcja by była.

Darmowe forum za friko a mamy jeszcze wymagania i pretensje...


Reklamy zaś pięknie działają bez usterek. Confused


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
piniu55
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 27
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 13:21, 10 Lut 2010    Temat postu:

ja reklamy mam zablokowane więc mi one latają nisko, ale wk... mnie ten totalny brak reakcji i olew ze strony serwisu Evil or Very Mad

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jkw
Administrator
Administrator



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 1341
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 29 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 13:08, 11 Lut 2010    Temat postu:

Miroesa, wiesz może coś?

Zaczynam powątpiewać czy ktokolwiek cokolwiek robi .... .


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dr.Football1
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Czw 13:57, 11 Lut 2010    Temat postu:

Nie no... To sa jakies jaja... Ile mozna czekac ???

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
deni58
Taki se gostek
Taki se gostek



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 14:07, 11 Lut 2010    Temat postu:

Ciekawa jestem czy to jakaś kaczka czy nie? [link widoczny dla zalogowanych] chodzi mi o wpisy niejakiej "bryski".

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
x-alien
Moderator
Moderator



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 3538
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 80 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 20:24, 11 Lut 2010    Temat postu:


Ragdollowo napisał:
Forum jest darmowe, i prawdę mówiąc jesteśmy zdani na "łaskę" czy "niełaskę" właściciela. Obecnie raczej niełaskę. Może jak nowy właściciel przejmie, to może będzie lepiej :wink:


to muszę niestety zabić nadzieje. są tutaj użytkownicy, którzy pamiętają Fora.pl jeszcze z czasów, kiedy powstawał cały serwis i był w rękach prywatnego człowieka, który z własnej kieszeni wszystko pokrywał. z początku nie było tutaj nawet reklam, jednak potem był to przymus - jeżeli serwis miał dalej istnieć to musiał się jakoś utrzymać.

największy problem powstał w momencie, kiedy autor opuścił projekt a kupiło go GG. każdy ze mną się zgodzi, że od tego czasu nie ma tutaj spokoju - ciągle błędy, ciągle awarie. to konkretne forum nie jest jedynym, które odwiedzam w tym serwisie i pomimo, że były okresy kiedy długo tutaj nie zaglądałem, wiem co się tutaj działo. z tego serwisu nie pozostało nic wartościowego i taka jest prawda.

pogoń za pieniądzem zmieniła rozwijający się projekt w maszynę do zarabiania kasy opierającą się na nerwach użytkowników.

z kolei co do tego:


Cytat:
Co innego, gdyby ludzie tj. my płacili za możliwość korzystania z fora.pl. Sądzę, że wtedy reakcja by była.


jest to całkiem możliwe. ale prawda jest taka, że nie ma chętnych na tego typu układ. ludzie za to nie chcą płacić, ponieważ uważają, że darmowa alternatywa w postaci tego typu serwisów jak ten jest lepsza. a guzik :]

skąd to wiem :?: wiem, sam zrobiłem serwis, w którym odpłatnie można było założyć stabilne forum na o wiele lepiej rozbudowanym skrypcie. nie było chętnych ;)

dlatego trzeba się czasem zdecydować - wóz albo przewóz :]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cypeczek
Prawa ręka mafii
Prawa ręka mafii



Dołączył: 31 Lip 2009
Posty: 390
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: TL
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 20:45, 11 Lut 2010    Temat postu:

Co do płatnego fora.pl to pomyślcie, jakaś sensowana cena to założmy sms 10,98 za jakiś tam okres. Na pierwszym lepszym hostingu, np. boo.pl czy podobne macie za 10,98 trzy miesiące korzystania z serwera + domena *.boo.pl wliczoną w cenę, aliasy mail itp. Oraz co najważniejsze, własne forum, zarządzane samodzielnie i bez reklam i błedów. Wiadome chyba co każdy wybierze. To nie ma racjii bytu. Ale serwis który zrzesza tak liczne grono osób powinien chyba dbać o jakość oferowanych usług. nk.pl też jest darmowe, ale dawno już błędów nie było znaczących. Wszystko zależy od tego czy są ludzie, kórzy angażują się i pracują nad rozwojem swoich projektów. Tu takich ludzi zabrakło na fora.pl.

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez cypeczek dnia Czw 20:45, 11 Lut 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.fora.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 13 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin